Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Výstava Jiří Šalamoun – Maxipsem v animaci a výstava Loutka žije!

Od 2. května do 9. července budou v Domě Štěpánka Netolického k vidění dvě zajímavé výstavy, které vznikly ve spolupráci s Anifilmem – výstava Jiří Šalamoun – Maxipsem v animaci a výstava Loutka žije!

Datum konání akce:2.5.2017 - 9.7.2017
Čas konání:10:00 - 18:00
Místo:Dům Štěpánka Netolického

Výstava Jiří Šalamoun – Maxipsem v animaci se snaží více obsáhnout autorovu práci u filmu. Vedle seriálové a krátkometrážní animace se zaměřuje na málo známou tvorbu pro televizi a hraný film. Na výstavě festival připomene také Šalamounovy výrazné "zásahy" do hraných filmů v podobě titulků, sekvencí i plakátů k nim. 

Loutka žije! je název výstavy současné české loutkové animace představující tvorbu mladých i zavedených tvůrců, kteří navazují na silnou tradici české loutkové tvorby.

Více infromací: http://www.anifilm.cz/cs/program/vystavy


Kalendář akcí
<< červenec 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Aktuálně

Webové stránky přestavujeme, děkujeme za pochopení

Vážení návštěvníci našich webových stránek, prosíme vás o shovívavost. Pokud tu nenajdete správnou informaci, obraťte se, prosím, na kolegyně v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí. Stránka www.itrebon.cz je v přestavbě.

Straší nám ve věži!

Pokud ještě nestraší, pak v pátek 27. července od 20:00 hodin strašit bude! Zveme hlavně děti, jejich rodiče a prarodiče do radniční věže na Masarykově náměstí na již třetí opakování velmi úspěšné akce z cyklu Malá noční dostaVĚŽníčka s podtitulem STRAŠÍ NÁM VE VĚŽI. Rádi ale uvítáme všechny, co si rádi hrají a chtějí se dozvědět více o třeboňských dobrých bytostech a strašidlech.

Exhibice na novém workoutovém hřišti

Na pláži u rybníka Svět vzniklo nové workoutové hřiště. Na nejrůznějších kovových konstrukcích mohou sportovci posilovat za pomoci váhy vlastního těla přímo pod širým nebem. Přijďte se v pátek 27. července podívat v 17:00 na exhibici, při níž uvidíte, jak takové cvičení probíhá a jakým způsobem mohou hřiště využívat i handicapovaní zájemci.

Pivní slavnosti v Regentu

Nejen bylinný SAISON, naprostou novinku třeboňského pivovaru, ale veškerý sortiment budou moci ochutnat návštěvníci letošních Pivních slavností pivovaru Regent. Konají se na nádvoří pivovaru, kde se v sobotu 28. července od 12. hodiny představí kapely Traktor, Komunál, WaldaGang, Tratenberk, Alchymie, Marathon, Second Service band a tradičně i Třeboňská dvanáctka.

... přejít na aktuality