Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

VIII. South Bohemia Classic 2017 v Třeboni

Nablýskané stroje, které se do kronik motorismu zapsaly nesmazatelným písmem, budou v sobotu 9. září k vidění v centru Třeboně. Osmý ročník South Bohemia Classic, mezinárodní setinové rallye klasických a sportovních vozů, sem zavede rekordních 140 posádek.

Datum konání akce:9.9.2017
Čas konání:00:00
Více informací:www.southbohemiaclassic.cz

Klenoty automobilové historie se zastaví v centru Třeboně

Veterány začnou do města přijíždět z Nových Hradů přibližně v 11:40 a přes hráz rybníka Svět, Budějovickou branou a Břežanovou ulicí dorazí na Masarykovo náměstí, kde bude pro posádky připravena obědová pauza. Díky moderovanému programu se diváci dozvědí zajímavosti nejen o jezdcích, ale zejména o jejich strojích.

Návštěvníci se můžou těšit na věhlasné značky – jmenujme například Jaguar, Maserati, MG, Cadillac, Austin Healey, Ferrari, Chevrolet, Porsche nebo Mercedes-Benz. Úderem půl jedné se vozidla v minutových intervalech rozjedou dále po trati soutěže Hradeckou branou a Dukelskou ulicí.

VIII. South Bohemia Classic 2017, největší akce svého druhu na území České republiky, odstartuje v pátek v 17:30 na českobudějovickém náměstí Přemysla Otakara II. Trasa vede přes Hlubokou nad Vltavou, Svatý Jan nad Malší a Český Krumlov do Hotelu Relax v Dolní Vltavici. Během soboty se účastníci projedou kolem Lipna, Novohradskými horami, částí Rakouska a poznají také krásy rybníků v okolí Stříbřce či Chlumu u Třeboně.

Více informací včetně aktuálního seznamu přihlášených posádek hledejte na internetových stránkách www.southbohemiaclassic.cz .

Záštitu nad akcí převzala starostka města Třeboň Mgr. Terezie Jenisová.

Text: Pavel Kacerovský, ČK motorsport


Kalendář akcí
<< červen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Aktuálně

Webové stránky přestavujeme, děkujeme za pochopení.

Vážení návštěvníci našich webových stránek, prosíme vás o shovívavost. Pokud tu nenajdete správnou informaci, obraťte se, prosím, na kolegyně v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí. Stránka www.itrebon.cz je v přestavbě.

Bez předsudků

Komedii Divadla Kalich o kamarádství, o tajemstvích, o zvědavosti a hlavně o nás, o divácích - nabídne úvodní představení letošního ročníku Třeboňského divadelního festivalu. Ve čtvrtek 21. června se v třeboňském divadle staneme svědky vtipného, vybroušeného, velmi trefného a místy i dojemného slovního souboje dvou postav v podání Jany Paulové a Pavla Zedníčka.

Zažijte Třeboň jinak!

Březanova ulice, její přilehlé dvorečky, Masarykovo náměstí i zámecký areál ožijí v sobotu 23. června od 10:00 tancem, uměním, divadlem, četbou, hrou, tvorbou, sportem, oslavíme výročí 145 let od založení SDH Třeboň a 85 let od založení obce baráčnické a bude toho ještě mnohem více!

Vydejte se s námi na cykloexkurzi podél Zlaté stoky!

Poznejte spolu s námi Zlatou stoku a její okolí přímo v terénu. V pátek 29. 6. pořádáme cykloexkurzi, která vás seznámí nejen s historií a funkcí Zlaté stoky, ale také s pozoruhodnými místy na jejím toku.

... přejít na aktuality