Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zavírání plavecké sezony

Plavecká sezóna se nezadržitelně blíží ke svému konci a tak nastává čas se s ní rozloučit.

Datum konání akce:7.9.2018 - 9.9.2018
Cena:0 Kč
Místo:Pláž Svět

I letošní ročník Zavírání plavecké sezóny ve stylu Rozmarného léta přinese mnoho kulturních zážitků. Bohatý program se odehraje o víkendu 7. 9. - 9. 9. 2018 a na své si přijdou plavci i neplavci.

V pátek 7. září se od 20 hodin v Divadle J. K. Tyla představí zpěvačka Lenka Nová s klavírním doprovodem Petra Maláska.

V sobotu 8. září se společně pokusíme udělat dobrou věc a podpoříme Hospicovou péči Sv. Kleofáše, o.p.s. koncertem, jehož výtěžek půjde na konto hospice. V rámci programu zazní filmové melodie a světové evergreeny v podání mnoha umělců a hlavně hudebních nástrojů.

V neděli se společně zastavíme na různých plážích Světa. Východ Slunce přivítáme na pláži u Aurory a každý, kdo pořídí záznam z této krásné podívané i se svou osobou, bude u vstupu na Pláž U Světa, kde se bude konat hlavní část programu, po zásluze odměněn. Slavnost začne oblíbeným setkáním příznivců pruhovaných plavek na Pláži rybníka Svět ve 14 hodin s hudbou a další zábavou, vystoupí kapela Pánská šatna a písničkář Dušan Bitala s kapelou Jakodoma.

Nebude chybět tradiční vážení členů spolku a kovář Standa Šutka vyrobí další kotvu pro charitativní aukci, jejíž výtěžek podpoří Hospicovou péči sv. Kleofáše. Letošní novinkou bude přeprava účastníků z jedné strany rybníka na druhou, a to vláčkem, lodí a možná i letadlem. Na protilehlé pláži Ostende začne v 16:00 slavnost, při níž členové spolku Žít Třeboní odhalí restaurovaný obraz Tomáše Paula, který už řadu let originálním způsobem zdobí vstup na pláž. Kapelu Pánská šatna doplní muzikanti z uskupení Los Alimentos a program vyvrcholí západem slunce, na který je z Ostende vždy nádherná podívaná.

Pro všechny, kteří se západu slunce nedočkají, bude pořízen jeho záznam a zveřejněn na Facebooku Okolo Třeboně. Volná zábava bude pokračovat, dokud bude mít kdo točit pivo...


Kalendář akcí
<< leden 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Aktuálně

Spuštíme prodej vstupenek na Jananas

do 10. února
16. března přijede do třeboňské Besedy nejznámější neznámá kapela Jananas! Kupte si vstupenku na jejich koncert s nejsympatičtějšími texty v předprodeji. V první vlně do 10. února jsou za pouhých 160 Kč / student 100 Kč, pak se bude cena navyšovat.

Komentovaná prohlídka výstavy Exlibris

18. ledna v 17.00
Přijměte pozvání na komentovanou prohlídku k výstavě Exlibris, která se uskuteční v pátek 18. ledna v 17.00 v Domě Štěpánka Netolického. Miroslav Petřík, grafik a porotce Mezinárodní soutěže exlibris, vás provede výstavou a seznámí vás nejen s historií exlibris, ale také s grafickými technikami a pomůckami.

Mexická kuchyně pro malé i velké

19. a 26. ledna
Tacóóóós, burritos, nachos, quesadillas, olé! Dům dětí a mládeže vás zve na kurz vaření zaměřený na mexickou kuchyní, který povede rodilá Mexičanka Teresa Herrera Ruiz. 19. ledna v 15.00 se uskuteční kurz pro dospělé. 26. ledna v 9.00 bude veden kurz pro děti. Kapacita kurzu je omezená. Přihlášky zasílejte do 12. ledna na: brabcova@ddmjh.cz.

Večerní setkání Martiny Kociánové a Petra Nárožného

24. ledna v 19.00
Lednové vystoupení Martiny Kociánové a Petra Nárožného se ponese v duchu rozprav nad mnoha tématy. Pořad, který bude mít svoji premiéru, ale zároveň i derniéru 24. ledna od 19 hodin se uskuteční v Divadle J. K. Tyla. Vstupenky je možné zakoupit v obvyklých předprodejích, jako např. v TIC Třeboň, v Lázních Aurora a Berta nebo online.

... přejít do archivu aktualit