Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Divadelní předplatné 2017/2018

Věděli jste o možnosti zakoupit vstupenky do divadla J. K. Tyla výrazně levněji než v běžném předprodeji? Ne? Pak vám nabízíme naše divadelní abonmá. 

Kvality nově zrekonstruovaného hlediště Divadla J. K. Tyla v Třeboni si budete moci v rámci divadelního abonmá poprvé vyzkoušet při představení Cravate club 16. října 2017. V inscenaci vystupují dva architekti Bernard a Adrien, jež spojuje pevný přátelský vztah. Navíc, jsou společníky ve firmě, které se dobře daří. Co se ale stane, když jeden z nich není z prazvláštních důvodů pozván na oslavu kulatých narozenin toho druhého? Mistrně napsaná komedie Fabrice Roger-Lacana vám v mimořádném hereckém duelu představí Martina Pechláta a Miroslava Etzlera pod režijní taktovkou Zdeňka Duška.

Představení Obsluhoval jsem anglického krále, které v Třeboni uvedeme již o čtrnáct dní později 3. listopadu 2017, je příběhem Jana Dítěte, pikolíka, který si jde za svým životním snem. Prochází učňovským obdobím v časech první republiky, zažívá dramata druhé světové války a svůj život uzavírá v nelehkých časech budování socialismu v Čechách. Jeho dramatickou a nevšední cestu vylíčil ve známé novele svoji nezaměnitelnou, nádhernou češtinou a s typickým humorem Bohumil Hrabal. To vše ožívá i v dramatizaci I. Krobota a P. Oslzlého a příbramské inscenaci, ve které si roli hlavního hrdiny přímo před vašima očima budou předávat herci Viktor Kuzník, Pavel Batěk a Pavel Rímský.

14. listopad bude na prknech třeboňského divadla patřit Divadlu Ungelt a inscenaci Miss Dietrich lituje. Matka a dcera, Regina Rázlová jako Marlene Dietrich a Simona Postlerová jako Maria Riva ve strhujícím rodinném souboji. Láska a sebeláska. Zlatý prach slávy a neúprosný čas. Věčná bitva s minulostí. Kdo zvítězí?

Co kdybychom se na příběh stvoření světa podívali trochu jinýma, řekněme apokryfníma, očima. Jak to tehdy vlastně mohlo být? Vznikla Eva skutečně z Adamova žebra? A jak to bylo s jablkem? Ne, v tomto případě se nejedná o teologickou debatu, ale o svižnou komedii Stvoření světa bez cenzury z pera Karla Janáka se skvělými hereckými výkony. Hrají Valérie Zawadská, Rudolf Hrušínský ml., Jan Rosák/ Vladimír Kratina, Romana Goščíková, Milan Enčev. Těšte se na 15. prosince 2017.

Celý cyklus předplatného pak zakončíme 10. ledna 2018 představením Domácí@štěstí.hned. Tato komedie vychází ze seriálu Domácí štěstí s Ivou Hüttnerovou. Jiří Just napsal příběh manželského páru "v krizi". Ona (Michaela Dolinová) se věnuje naplno své manažerské práci, manžel (David Suchařípa) skládá hudbu a stará se o domácnost a její pohodlí. Nefunguje to! Najmou si proto hospodyni, která jim razancí kulometu převrátí domácnost naruby a uvede je zpět do "štěstí manželského". Připomene jim, jak si mají jeden druhého vážit a jak funguje "sporýš lékařský" i celer v manželském loži. Herce při nastudování hry režijně vedl skvělý Ondřej Kepka. Kdo nakonec skutečně potřebuje pomoci, se dozvíte v komedii plné mouder a rad našich babiček, které ještě nic nepřekonalo.

Upozorňujeme, že divadelní představení začínají v 19.30 hodin. Změna programu vyhrazena. Přihlášky na divadelní předplatné budeme stávajícím abonentům rozesílat elektronicky i v tištěné podobě 4. září 2017. Ve stejný den budou přihlášky k dispozici také v tištěné podobě v TIC města Třeboně na Masarykově náměstí 1. Příjem vyplněných přihlášek bude ukončen 15. září 2017. Prodej míst pro stávající předplatitele bude zahájen 4. září 2017. Prodej míst pro nové abonenty bude zahájen 15. září 2017

Pokud Vás naše nabídka zaujala, ZDE je přihláška.

 

Budeme se těšit na shledanou v Divadle J. K. Tyla.<< červenec 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akce
Facebook