Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Americké smyčce zahrají v Třeboni

Tuto sobotu 24. března šestnáct studentů hry na housle, violu a violoncello špičkové hudební školy SUZUKI MUSIC COLUMBUS ze severoamerického státu Ohio vystoupí v třeboňském Divadle J. K. Tyla. Zazní tu klasika - Bach, Händel i Dvořák, filmová muzika z Hobbitů nebo Schindlerova seznamu, ale třeba i rock Jimiho Hendrixe.


Datum: 15.2.2018

Suzuki Music Columbus byla založena na Capital University v hlavním městě východoamerického státu Ohio Columbus v roce 1995 Douglasem Lockem a Susan Locke. Tato nezisková organizace poskytuje špičkové hudební vzdělání. Absolventi mají za sebou nejen národní turné po velkých amerických městech - Illinois, Kentucky, Louisiana, Maine, Missouri, Nové Mexiko, New York, Ohio, Pennsylvanie a Tennessee. Ale už také koncertovali v Estonsku, Irsku, v Itálii, Číně, v Peru a na jezeře Titicaca. Teď se vydávají na první koncertní turné do České republiky. Pražský koncert je už vyprodán, třeboňský zatím ještě ne. 

Divadlo J. K. Tyla, 24. března 19:30, vstupné 80 Kč, studenti, senioři a ZTP 50 Kč.

A repertoár? Zazní klasika - Bach, Händel i Dvořák, filmová muzika z Hobbitů nebo Schindlerova seznamu, ale třeba i rock Jimiho Hendrixe.   

  

 

S pozdravem