Prohlídka věže staré radnice

Chtěli byste vidět  malebnou Třeboň z ptačí perspektivy a navíc nahlédnout do útrob věže staré radnice? A nebo Vás více láká ojedinělá architektonická památka, která se nedávno proměnila v centrum buddhistického umění? Prohlídku těchto a ještě dalších pamětihodností v Třeboni zajišťuje Turistické informační středisko.

Více informací o věži staré radnice naleznete ZDE 

Časy prohlídek věže staré radnice se řídí Provozní dobou Turistického informačního centra - vstup nejpozději 30 minut před zavírací dobou.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function box_vylet() in /data/www/crnet/i-trebon/mobil/inc/_func_mobil.php:168 Stack trace: #0 /data/www/crnet/i-trebon/inc/_func/_func.php(329): box_vypis_boxu('369', 'stred', 0) #1 /data/www/crnet/i-trebon/mobil/template.php(50): vypisStrankyPage('369', 'stred') #2 /data/www/crnet/i-trebon/mobil/index.php(87): include('/data/www/crnet...') #3 /data/www/crnet/i-trebon/index.php(44): include('/data/www/crnet...') #4 {main} thrown in /data/www/crnet/i-trebon/mobil/inc/_func_mobil.php on line 168