Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Toulky s Hafíkem

Datum konání akce:5.3.2018
Čas konání:07:00 - 18:00
Místo:
Více informací:https://agility-trebon.webnode.cz/propozice-a-prihlasky/

Desátý ročník pochodu se psy, který je organizovaný formou zábavného závodu s prvky dogtrekkingu. Na účastníky opět na trasách čeká několik záludných úkolů. Pořadatelé pro vás připravují tři trasy: • 25 km muži/ženy • 15 km společně • 5 km společně – trasa vhodná pro kočárky, děti, seniory, vozíčky Letos chystáme celkem tři trasy, které vás provedou krajinou kolem malebné jihočeské vesničky Kolence. Svoji trasu si zde najde určitě každý. Nejkratší trasa je vhodná pro malé závodníky, maminky s kočárkem, ale i přátele se zdravotním postižením. Na delších trasách prověří svoje schopnosti vyznavači delších a náročnějších tras. Přijďte si užít pohodový den plný zábavy, soužití s vaším pejskem, ale i pohybu s trochou adrenalinu.

Kalendář akcí
<< červen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Aktuálně

Webové stránky přestavujeme, děkujeme za pochopení.

Vážení návštěvníci našich webových stránek, prosíme vás o shovívavost. Pokud tu nenajdete správnou informaci, obraťte se, prosím, na kolegyně v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí. Stránka www.itrebon.cz je v přestavbě.

Vydejte se s námi na cykloexkurzi podél Zlaté stoky!

Poznejte spolu s námi Zlatou stoku a její okolí přímo v terénu. V pátek 29. 6. pořádáme cykloexkurzi, která vás seznámí nejen s historií a funkcí Zlaté stoky, ale také s pozoruhodnými místy na jejím toku.

Historické slavnosti Jakuba Krčína

Promítání do vodní stěny 50 x 20 metrů, největší ve střední Evropě, bude mít premiéru při letošních Historických slavnostech Jakuba Krčína. Po loni úspěšném videomappingu uvidí audiovizuální show s ohňostrojem návštěvníci slavností na hladině třeboňského Světa večer v sobotu 21. července.

Jakub Smolík otevře slavnosti Jakuba Krčína

Písničky Jakuba Smolíka zaplaví 20. července nádvoří pivovaru Bohemia Regent. Páteční koncert zahájí v 18 hodin host František Kasl. Jakub Smolík s kapelou nastoupí na podium ve 20 hodin. Před 22. hodinou bude závěr koncertu a příchod Jakuba Krčína zpřístupněn i veřejnosti.

... přejít na aktuality