Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pražáci zahájí Třeboňský rynek

Dvě pražské kapely zahájí v pátek 4. srpna čtvrtý ročník Třeboňského rynku. Nejprve MARiAN Band, který od 18. hodiny zahraje folk-blues, ale také "Dylanovky". V 19.30 ho vystřídá kapela s jedinečným názvem VE ČTVRTEK V PĚT. Ta přiveze líbivý folk a taky nové písničky.

Datum konání akce:4.8.2017
Čas konání:18:00 - 21:00
Místo:Masarykovo náměstí

Folk-bluesová kapela MARiAN Band se od roku 2009 věnuje výhradně interpretaci písniček Boba Dylana… zpíváčesky své i cizí texty… není revival, svůj styl prezentuje jako poctu Bobu Dylanovi… tedy BOB DYLAN TRIBUTE… Obsazení: kytara, banjo, mandolina, basa.

Pražská kapela, která vznikla v roce 2015 s názvem  VE ČTVRTEK V PĚT, neb všechny ostatní dobré názvy už byly použity, se fakt ve čtvrtek v pět schází na zkoušky. Na Třeboňský rynek po loňské premiéře opět přiveze líbivý folk a nové písničky. 

Šest srpnových večerů a dvanáct kapel napříč hudebními žánry. Takový bude čtvrtý ročník Třeboňského rynku na Masarykově náměstí od 4. do 13. srpna. Třeboňský rynek je název ojedinělé akce, kterou i pro letošní letní sezonu připravil odbor kultury a cestovního ruchu Města Třeboň. Vystupující přijedou z celého Česka. Ale nejdůležitější je, že tu chtějí zahrát nejen pro sebe, ale i pro potěšení posluchačů a BEZ NÁROKU NA HONORÁŘ! Letos tu bude znít folk, rock, blues i big beat.

TŘEBOŇSKÝ RYNEK 2017

IV. ročník hudební přehlídky

Třeboň, Masarykovo náměstí

4. srpna   MARiAN Band /bob dylan acoustic revival/Praha/

                 VE ČTVRTEK V PĚT /folk/Praha/  

6. srpna   Brigita Cmuntová, Štěpán Klouček /folk/Praha/                

                  The Vision /pop-rock/ České Budějovice/ 

7. srpna   Enable /pop-rock/Brno/                

                 Brigita Cmuntová, Štěpán Klouček /folk/Praha/ 

10. srpna TY a MY /folk/Vysočina/           

                 20Minutes /art-pop/Praha/ 

11. srpna Pasiáns /blues-rock/Jindřichův Hradec/

                 Anopheles /big beat-rock/Kladno/

13. srpna Druga /fantasy folk/Praha/

                  Never Been 2 Jamaica /folk-pop/České Budějovice/

 

začátky koncertů 18.00 a 19.30

vstupné dobrovolné


Kalendář akcí
<< červenec 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Aktuálně

Webové stránky přestavujeme, děkujeme za pochopení.

Vážení návštěvníci našich webových stránek, prosíme vás o shovívavost. Pokud tu nenajdete správnou informaci, obraťte se, prosím, na kolegyně v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí. Stránka www.itrebon.cz je v přestavbě.

Co nevíte o rybnících na Třeboňsku?

Zajímavosti třeboňské rybniční soustavy, včetně možná neznámých informací o Zlaté stoce, která letos slaví půl tisíciletí, prozradí Ing. Jan Hůda, Ph.D. Přednáška předsedy představenstva Rybářství Třeboň Hld. a.s., ale hlavně "rybáře tělem i duší", začíná v Domě Štěpánka Netolického v pátek 20. července v 18 hodin a je součástí letošních Historických slavností Jakuba Krčína. Vstup zdarma

Jakub Smolík otevře slavnosti Jakuba Krčína

Písničky Jakuba Smolíka zaplaví 20. července nádvoří pivovaru Bohemia Regent. Páteční koncert zahájí v 18 hodin host František Kasl. Jakub Smolík s kapelou nastoupí na podium ve 20 hodin. Před 22. hodinou bude závěr koncertu a příchod Jakuba Krčína zpřístupněn i veřejnosti.

Historické slavnosti Jakuba Krčína

Promítání do vodní stěny 50 x 20 metrů, největší ve střední Evropě, bude mít premiéru při letošních Historických slavnostech Jakuba Krčína. Po loni úspěšném videomappingu uvidí audiovizuální show s ohňostrojem návštěvníci slavností na hladině třeboňského Světa večer v sobotu 21. července.

... přejít na aktuality