Připomínka a oslava vzniku ČR

Vzpomínka na významnou událost před 100 roky. U Památníku obětem zla oslavíme v neděli 28. října vznik samostatného Československa. V Domě Štěpánka Netolického bude celý den běžet videoprezentace 100 let třeboňských objektivem fotoaparátu. Všem dobře známé semaforské písničky připomene představení Semaforské retro v Divadle J. K. Tyla v sobotu 27. října.

Datum konání akce:28.10.2018
Čas konání:10:00 - 17:00
Místo:Památník obětem zla

Bylo to v pondělí 28. října roku 1918, tedy před 100 roky, když se začaly psát dějiny české a slovenské státnosti. Uprostřed poválečné, a v mnoha případech nedemokratické Evropy, vznikl stát, který byl vybudován jednoznačně na demokratických základech. 

U Památníku obětem zla si v neděli 28. října úderem 10. hodiny společně s vedením města, pěveckým sborem Pěslav-Ozvěna a žesťovým souborem ZUŠ Třeboň připomeneme vznik samostatného Československa.

V domě Štěpánka Netolického bude možné mezi 10. a 17. hodinou zdarma zhlédnout videoprezentaci archivních snímků 100 let třeboňských objektivem aparátu.

V sobotu 27. října si může v Divadle J. K. Tyla připomenout krásné písničky dvojice Suchý+Šlitr v představení Semaforské retro aneb Vyvěste fangle.

Předprodej: TIC Masarykovo náměstí a online www.itrebon.cz