Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Nordic Walking Tour 2017

Neváhejte, vezměte své blízké, přátele a kamarády a dorazte v sobotu 29. července 2017 užít si prázdninové zastavení Nordic walking tour 2017 do krásného prostředí lázeňského města Třeboň.

Datum konání akce:29.7.2017
Čas konání:09:00 - 16:00
Místo:Masarykovo náměstí
Více informací:http://nordicwalkingtour.cz/

O tomto letním víkendu se v Třeboni konají i pivní slavnosti, a  tak můžete spojit sport se zábavou.

A teď zpět k Nordic walking tour 2017. Letošní prázdninové zastavení se koná v sobotu 29. 7. 2017 v Třeboni. Startovat budeme na Masarykově náměstí, zde bude i cíl našich vycházek. Registrace začne pro kratší trasu – 9km - od 9 hodin, v 9.30h následuje odchod skupiny směr vlaková zastávka Třeboň – Lázně a odjezd do Frahelže. Pro zájemce o delší trasu 12 km kolem rybníka Svět začne registrace v 9.30 hodin a v 10.30 hodin vyrazí na vycházku skupina tzv. „Světáků“.   Vycházky naplánoval a zajímavým výkladem provedou místní znalci – nadšení nordikáři Michal a Hanka Pechovi.  Zkušení instruktoři Vás před startem nebo během vycházky naučí ten správný krok, provedou instruktáž, tradiční rozcvičku a strečink.  Samozřejmě je možné zapůjčení či zakoupení nordic walkingových holí přímo na místě. Doprovodný program zpestří stánky partnerů či zajímavé povídání o Třeboni.

Pozvánka ve formátu pdf

Po návratu zpět do cíle bude následovat tradiční bohatá tombola a pro mnohé, kteří s námi zůstanou do neděle, příjemné pokračování letního víkendu. Generálním partnerem této akce je Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, dalšími partnery jsou město Třeboň, Česká unie sportu, SK Outdoor, WT Concept a další.

Těšíme se na viděnou ve městě rybníků -  v Třeboni!

Kontakt:

www.skoutdoor.cz

fb.com/skoutdoor


Kalendář akcí
<< červen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Aktuálně

Webové stránky přestavujeme, děkujeme za pochopení.

Vážení návštěvníci našich webových stránek, prosíme vás o shovívavost. Pokud tu nenajdete správnou informaci, obraťte se, prosím, na kolegyně v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí. Stránka www.itrebon.cz je v přestavbě.

Bez předsudků

Komedii Divadla Kalich o kamarádství, o tajemstvích, o zvědavosti a hlavně o nás, o divácích - nabídne úvodní představení letošního ročníku Třeboňského divadelního festivalu. Ve čtvrtek 21. června se v třeboňském divadle staneme svědky vtipného, vybroušeného, velmi trefného a místy i dojemného slovního souboje dvou postav v podání Jany Paulové a Pavla Zedníčka.

Zažijte Třeboň jinak!

Březanova ulice, její přilehlé dvorečky, Masarykovo náměstí i zámecký areál ožijí v sobotu 23. června od 10:00 tancem, uměním, divadlem, četbou, hrou, tvorbou, sportem, oslavíme výročí 145 let od založení SDH Třeboň a 85 let od založení obce baráčnické a bude toho ještě mnohem více!

Vydejte se s námi na cykloexkurzi podél Zlaté stoky!

Poznejte spolu s námi Zlatou stoku a její okolí přímo v terénu. V pátek 29. 6. pořádáme cykloexkurzi, která vás seznámí nejen s historií a funkcí Zlaté stoky, ale také s pozoruhodnými místy na jejím toku.

... přejít na aktuality