Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Evocati Cup Třeboň 2017

Rádi bychom Vás pozvali na akci s názvem Evocati cup, aneb rozloučení s prázdninami! Tato jedinečná akce se uskuteční dne 1. 9. 2017 od 13:00 ve Sportovním areálu Hliník – Třeboň.

Datum konání akce:1.9.2017
Čas konání:13:00 - 19:30
Místo:Sportovní areál Hliník

Naším cílem je pomoci Hospicové péči sv. Kleofáše, o.p.s.! Přijďte pomoc i Vy! Vstupné na akci je dobrovolné, kdy veškerý výtěž putuje do Kleofáše!
Čeká na Vás bohatý kulturní program, jenž je plně zdarma:
- Turnaj firem
- Exhibiční utkání Sigi teamu a top legend
(Horst Siegl, Ladislav Vízek, Jan Berger, Pavel Kuka, Rudolf Otepka, Michal Macek, Pavel Kantor, Roman Vráblík, Radek Bakalář, Ruda z Ostravy, Jiří Doležal, František Novotný)
- Střelba z „vozíku“
- Dětský den s mnoha atrakcemi
- IoT koutek
- Ukázka městské policie Třeboň
- Bubble fotbal
- Airbrush tetování 
- RC modely aut a letadel 
- Kouzelnická show
- Dobročinná dražba
- Autogramiáda hvězd
Po celý den Vás provedou zkušení moderátoři Jirka Ježek z Hitrádia Faktor a COCO JAMBO z Televize Jéčko.
Chybět nebudou ani vzácní hosté: Adél Cinklová, ....
Sledujte tuto událost a dozvíte se více nejen o našich atrakcích, ale i o dalším programu, jenž pro Vás chystáme!

Těšíme se na Vaši návštěvu!
evocati, s.r.o., DOREAN DG a ORANGE OHM


Kalendář akcí
<< srpen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Aktuálně

Třeboňská letní setkávání 2018

Třeboňská letní setkávání si pro Vás v pátek 17. srpna připravila dva koncerty. Ten odpolední bude zahájen na velkém zámeckém nádvoří ve 13:30. Od 19 hodin vystoupí ve Schwarzenberské hrobce kytarista Patrick Vacík, violoncellista Petr Nouzovský a akordeonista Ladislav Horák společně se svými hosty.

David Koller zahraje v Třeboni!

Rocker, skladatel a bubeník David Koller zahraje v Třeboni! V pátek 17. srpna vpodvečer Rybářských slavností vystoupí na nádvoří pivovaru Bohemia Regent v rámci ACOUSTIC TOUR 2018. Vstupenky v prodeji v TIC na Masarykově náměstí a online na www.vstupenky.itrebon.cz.

Rybářské slavnosti

Po roce se opět můžete těšit na tradiční Rybářské slavnosti, které se uskuteční o tomto víkendu. Bohatý program na třeboňských sádkách a v areálu Pod Světem u restaurace Pěšárna nabídne jak gastronomický, tak i kulturní zážitek pro všechny věkové kategorie. Program slavností bude zahájen v sobotu v 10 hodin průvodem rybářů s trubači po hrázi rybníka Svět.

Třeboň ze žabí perspektivy

Výstava fotografií Pavla Koppa bude v Muzeu a galerii Třeboň slavnostně zahájena v sobotu 18. srpna ve 14 hodin. Autor, místopředseda Společnosti přátel Itálie, fotograf, diplomat a podnikatel zachytil Třeboň z netradičního pohledu. Spolek přátel Třeboně připravil pro návštěvníky výstavy poznávací soutěž o zajímavé ceny...

... přejít na aktuality