Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Alikvotní sbor Spektrum

Datum konání akce:19.8.2017
Čas konání:19:30 - 21:00
Místo:Kostel sv. Jiljí a Panny Marie Královny
On-line:Akce již proběhla a nelze se přihlásit

Alikvotní zpěv má historické kořeny v Mongolsku a v rituálních zpěvech tibetských mnichů. Při jedinečném koncertu 19. srpna v třeboňském kostele uslyší posluchači mimořádný a krásný sborový zvuk těžko s něčím srovnatelný v podání pražského Alikvotního sboru SPEKTRUM.
Pražský Alikvotní sbor Spektrum už vystupoval například v Japonsku. Jako jeden z mála sborů na světě spojuje klasický a alikvotní zpěv. Posluchači slyší alikvotní tóny tak, jako kdyby při normálním zpěvu zněl navíc ještě tón, který je podobný tónu flétny. Je to neuvěřitelné, ale jeden zpěvák zároveň zpívá dvouhlasně. A další nepochopitelné - alikvotně nelze zpívat falešně. Přijďte se přesvědčit, čeká vás mimořádný zážitek.
19. srpna v 19.30 hodin, Kostel Pany Marie Královny a sv. Jiljí v Třeboni.

www.alikvotnispektrum.cz

„Na koncert jsem přišla v tak trochu rozervaném vnitřním stavu vlivem všeho, co se v poslední době událo v mém osobním životě, ale již po první skladbě jsem vnímala, jak mne její zvuky konejší a jemně odnáší z mého energetického pole vše, co tam nepatří. Během koncertu mi chvílemi tekly z očí slzy, ale zažila jsem i okamžik, kdy jsem v hloubi svého srdce pocítila jiskřivou radost z té krásy, která ke mně skrze alikvotní zvuky proudila.“ /Zdeňka Sofie Mimrová/

Kalendář akcí
<< červenec 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Aktuálně

Webové stránky přestavujeme, děkujeme za pochopení

Vážení návštěvníci našich webových stránek, prosíme vás o shovívavost. Pokud tu nenajdete správnou informaci, obraťte se, prosím, na kolegyně v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí. Stránka www.itrebon.cz je v přestavbě.

Straší nám ve věži!

Pokud ještě nestraší, pak v pátek 27. července od 20:00 hodin strašit bude! Zveme hlavně děti, jejich rodiče a prarodiče do radniční věže na Masarykově náměstí na již třetí opakování velmi úspěšné akce z cyklu Malá noční dostaVĚŽníčka s podtitulem STRAŠÍ NÁM VE VĚŽI. Rádi ale uvítáme všechny, co si rádi hrají a chtějí se dozvědět více o třeboňských dobrých bytostech a strašidlech.

Exhibice na novém workoutovém hřišti

Na pláži u rybníka Svět vzniklo nové workoutové hřiště. Na nejrůznějších kovových konstrukcích mohou sportovci posilovat za pomoci váhy vlastního těla přímo pod širým nebem. Přijďte se v pátek 27. července podívat v 17:00 na exhibici, při níž uvidíte, jak takové cvičení probíhá a jakým způsobem mohou hřiště využívat i handicapovaní zájemci.

Pivní slavnosti v Regentu

Nejen bylinný SAISON, naprostou novinku třeboňského pivovaru, ale veškerý sortiment budou moci ochutnat návštěvníci letošních Pivních slavností pivovaru Regent. Konají se na nádvoří pivovaru, kde se v sobotu 28. července od 12. hodiny představí kapely Traktor, Komunál, WaldaGang, Tratenberk, Alchymie, Marathon, Second Service band a tradičně i Třeboňská dvanáctka.

... přejít na aktuality