Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Týden pro hospic

Tradiční benefiční akce nazvaná jednoduše Týden pro hospic i letos potěší milovníky sportu, hudby i divadla.

Datum konání akce:8.10.2018 - 14.10.2018
Čas konání:00:00
Cena:0 Kč
Místo:Celé město
Více informací:http://hospic.kleofas.cz/

V pondělí 8. října odstartuje celostátní kampaň Papučový den. Přijďte i vy do práce v papučích a podpořte tak mobilní hospicovou péči. Vezměte si své DOMA 8. října do práce a podpořte možnost těžce nemocných pacientů být DOMA až do konce. Více na webu www.papucovyden.cz

Kromě Papučového dne je pro příznivce Hospicové péče sv. Kleofáše od 18 hodin připraven také koncert souboru Viva Musica v lomnickém kostele sv. Václava.

Ve středu 10. října zveme od 13 hodin všechny zájemce do Husovy kaple na představení a workshop nově vznikající jihočeské pobočky Perinatálního hospice Dítě v srdci.

Představení Postel pro Anděla připravil divadelní spolek Kajetán na čtvrtek 11. října v Divadle J. K. Tyla. Výtěžek ze vstupného, stejně jako veškeré vstupné i dary získané během Týdne pro hospic, poputují na provoz třeboňské Hospicové péče sv. Kleofáše. Na sobotním trhu na Masarykově náměstí budete moci hospic podpořit nejen v hospicovém stánku, ale také zakoupením oblečení v již zavedené Hadrárně, jejíž výtěžek půjde také pro hospic.

Neděli 14. října odstartuje v lázeňském parku nedaleko Hotelů Regent a Svět již pátý ročník Běhu pro hospic. Zájmemci se mohou registrovat na webu www.behyprohospice.cz nebo na místě v den konání od 8:00. Připraveny jsou trasy pro děti i dospělé. Veškeré podrobnosti k běhu včetně vyznačených tras najdou zájemci na webu www.behyprohospice.cz


Kalendář akcí
<< prosinec 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Aktuálně

V Třeboni máme betlém

12. prosince - 6. ledna
Na Masarykově náměstí stojí i letos u vánočního stromu dřevěný betlém. Jeho autorem je dřevořezbář Jan Hanz Štěbeták z Jindřichohradecka. Zajděte se podívat.

Prodej divadelního abonmá zahájen!

Přihlášky přijímáme do 17. prosince
Vážení a milí abonenti, návštěvníci Divadla J. K. Tyla v Třeboni, právě byl spuštěn prodej abonentních vstupenek na divadelní předplatné pro měsíce únor 2019 až červen 2019. Pečlivě vyplněné přihlášky nám nově budete moci poslat (či přinést) nejen v papírové podobě, ale i jako webový formulář.

Publikace o Třeboni v prodeji

Přemýšlíte, co letos koupit pod stromeček? Město Třeboň právě vydalo novou fotografickou publikaci TŘEBOŇ, která určitě zaujme nejen ty Třeboně znalé.

Živý betlém na zámku

20. prosince v 17.00
Známý vánoční příběh odvyprávějí ve čtvrtek 20. prosince od 17 hodin na velkém nádvoří třeboňského zámku Borovanští betlémáři.V opravdovém betlémě nebude chybět Panna Marie, židovský tesař Josef a Ježíšek, ale ani andělé, pasáčci, tři králové a živá zvířata.

... přejít do archivu aktualit