Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Týden pro hospic

Tradiční benefiční akce nazvaná jednoduše Týden pro hospic i letos potěší milovníky sportu, hudby i divadla.

Datum konání akce:8.10.2018 - 14.10.2018
Čas konání:00:00
Místo:Celé město
Více informací:http://hospic.kleofas.cz/

V pondělí 8. října odstartuje celostátní kampaň Papučový den. Přijďte i vy do práce v papučích a podpořte tak mobilní hospicovou péči. Vezměte si své DOMA 8. října do práce a podpořte možnost těžce nemocných pacientů být DOMA až do konce. Více na webu www.papucovyden.cz

Kromě Papučového dne je pro příznivce Hospicové péče sv. Kleofáše od 18 hodin připraven také koncert souboru Viva Musica v lomnickém kostele sv. Václava.

Ve středu 10. října zveme od 13 hodin všechny zájemce do Husovy kaple na představení a workshop nově vznikající jihočeské pobočky Perinatálního hospice Dítě v srdci.

Představení Postel pro Anděla připravil divadelní spolek Kajetán na čtvrtek 11. října v Divadle J. K. Tyla. Výtěžek ze vstupného, stejně jako veškeré vstupné i dary získané během Týdne pro hospic, poputují na provoz třeboňské Hospicové péče sv. Kleofáše. Na sobotním trhu na Masarykově náměstí budete moci hospic podpořit nejen v hospicovém stánku, ale také zakoupením oblečení v již zavedené Hadrárně, jejíž výtěžek půjde také pro hospic.

Neděli 14. října odstartuje v lázeňském parku nedaleko Hotelů Regent a Svět již pátý ročník Běhu pro hospic. Zájmemci se mohou registrovat na webu www.behyprohospice.cz nebo na místě v den konání od 8:00. Připraveny jsou trasy pro děti i dospělé. Veškeré podrobnosti k běhu včetně vyznačených tras najdou zájemci na webu www.behyprohospice.cz


Kalendář akcí
<< říjen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Aktuálně

Fantom divadla - termín přesunut

23. listopadu v 17.00, 19.00, 21.00
Dnešní představení Fantoma divadla se bohužel z důvodu nemoci RUŠÍ. Pokud chcete zažít netradiční kostýmovanou prohlídku historického divadla J. K. Tyla s romantickým preludováním, letos poslední příležitost máte v náhradním termínu 23. listopadu! Rezervujte si svá místa včas. Kapacita je velmi omezena.

Těšte se na pohádky

27. října - 11. listopadu
Nechte se vtáhnout do kouzelného světa pohádek! Divadlo J. K. Tyla se svou loutkovou scénou se již těší na dětské publikum, pro které je připraveno celkem osm představení. Program Pohádkové Třeboně je určen především pro předškolní a mladší školní věk, jistě ale potěší i dospěláky s dětskou duší. Začátky pohádek jsou vždy v 15.30.

Semaforské retro aneb Vyvěste fangle

27. října v 19.30
Pamatujete tu o malé Babetě, která šla do světa nebo o pramínku vlasů, který ustřihnu potají? Chtěli byste si je, ale i další semaforovské fláky, brouknout? Tak si udělejte volno v sobotu 27. října a zaskočte do Divadla J. K. Tyla. Semaforské retro aneb Vyvěste fangle vám nabídne dobře známé písničky dvojky Suchý+Šlitr. Vstupenky na vás čekají v TICu nebo online na www.itrebon.cz.

Připomínka a oslava vzniku ČR

27. - 28. října
Vzpomínka na významnou událost před 100 roky. U Památníku obětem zla oslavíme v neděli 28. října vznik samostatného Československa. V Domě Štěpánka Netolického bude celý den běžet videoprezentace 100 let třeboňských objektivem fotoaparátu. Všem dobře známé semaforské písničky připomene představení v divadle Semaforské retro v sobotu 27. října.

... přejít do archivu aktualit