Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Koncert DUO ANGELORUM "Řeč andělů"

Koncert - Duo Angelorum/harfa a zpěv. Duo Angelorum určitě nezklame ani náročné posluchače. Dvojice společně interpretuje hudbu různých stylů, hudebních žánrů i období.

Datum konání akce:1.8.2018
Čas konání:19:30 - 21:00
Cena:120 - 0 Kč
Místo:Společenský sál Aurora

Katarína Ševčíková patří mezi vyhledávané harfistky nejen u nás, ale svou brilantní hrou, technickými znalostmi a šarmem okouzlila nadšené posluchače královského nástroje i v jiných zemích jako jsou Švýcarsko, Německo, Rakousko, Skandinávie, kde pravidelně vystupuje. Věnuje se především sólové hře, relaxačním koncertům v lázeňských městech a hotelech. Interpretuje nejen tvorbu klasické hudby různých období, ale také hudbu jiných žánrů (pop, folk, jazz).

Valentýna Mužíková – soprán

Pochází  z Plzeňského kraje  a studuje na  Konzervatoři v Plzni  u paní profesorky Ludmily Kotnauverové. Pěvecky se aktivně  účastní velkého množství koncertů a soutěží. Momentálně  se také připravuje  na přijímací zkoušky  na AMU do Prahy. Se zpěvem je spjatá již od svého dětství.        

1. srpna od 19.30 hodin ve Společenském sále Lázní Aurora

Vstupné 120,-Kč

Vstupenky je možné zakoupit na Guest Relations Lázní Aurora nebo na recepci Bertiných lázní. Těšíme se na Vás!


Kalendář akcí
<< prosinec 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Aktuálně

Rozsvícení čtvrté svíčky

Čtvrtou svíčku na velkém adventním věnci na kašně rozsvítíme v neděli 23. prosince světlem z Betléma. Postarají se o to třeboňští skauti a světlo bude možné si přenést ve vhodných lucerničkách domů. Setkání nám zpříjemní soubor Musica Viva a soubor historisckých tanců Campanello. Těšíme se na setkání s Vámi!

V Třeboni máme betlém

12. prosince - 6. ledna
Na Masarykově náměstí stojí i letos u vánočního stromu dřevěný betlém. Jeho autorem je dřevořezbář Jan Hanz Štěbeták z Jindřichohradecka. Zajděte se podívat.

Prodej divadelního abonmá zahájen!

Přihlášky přijímáme do 17. prosince
Vážení a milí abonenti, návštěvníci Divadla J. K. Tyla v Třeboni, právě byl spuštěn prodej abonentních vstupenek na divadelní předplatné pro měsíce únor 2019 až červen 2019. Pečlivě vyplněné přihlášky nám nově budete moci poslat (či přinést) nejen v papírové podobě, ale i jako webový formulář.

Publikace o Třeboni v prodeji

Přemýšlíte, co letos koupit pod stromeček? Město Třeboň právě vydalo novou fotografickou publikaci TŘEBOŇ, která určitě zaujme nejen ty Třeboně znalé.

... přejít do archivu aktualit