Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Trojlístek, aneb společná vstupenka startuje již druhou sezonu

Rádi byste navštívili Dům Štěpánka Netolického, galerii Třeboň v marcipánu a pivovar Bohemia Regent? Využijte možnost zakoupení zvýhodněné společné vstupenky, tzv. TROJLÍSTKU.


Datum: 11.10.2018 | Zhlédnuto: 533x

Od 1. října do 30. dubna využijte možnost zakoupení zvýhodněné společné vstupenky, tzv. TROJLÍSTKU. Ušetříte tím na vstupném ve všech třech zmiňovaných objektech, ve kterých na vás čeká mnoho zajímavých zážitků, včetně degustací a lahůdek, a také kulturních a uměleckých skvostů.

Společná zvýhodněná vstupenka je určena jednotlivcům i rodinám.

Těšíme se na setkání.

 


Aktuality

Koncert Křišťálové Vánoce

14. prosince v 19.00
Adventní rozjímání s kouzelnými a léčivými zvuky křišťálových mís, doplněné povídkami o štěstí, lásce a životních cestách, se uskuteční v pátek 14. prosince v loutkovém divadle. Hrají a slovem provází Hana a Jan Marešovi.

Třeboň plná andělů s andělským trhem

15. prosince ve 13.00
15. prosince se do Třeboně slétnou andílci nebeští i pozemští. Pod jejich dohledem si užijete sousedský trh s andělským rojením a programem pro celou rodinu na Masarykově náměstí. Vyrobte si dekorace v Domě Štěpánka Netolického, projděte andělskou stezku, navštivte prodejní výstavu Jsem Tvůj anděl ve foyer divadla, zhlédněte divadlo nebo vyzkoušejte tvoření kouzelných tónů na tibetské mísy.

Prodejní výstava Jsem Tvůj anděl

15. prosince od 13.00
V rámci akce Třeboň plná andělů proběhne v prostorách foyer divadla J. K. Tyla prodejní výstava andílků, kteří k nám přilétli od dobrovolných dárců. Výtěžek z akce bude věnován na projekt Perinatální hospicové péče. Výstava je otevřena od 13.00 do vyprodání zásob.

Vánoční loutková hra (Divadlo Bořivoj)

15. prosince ve 14.00 a 16.00
Přijďte si užít v rámci akce Třeboň plná andělů Vánoční loutkovou hru od Divadla Bořivoj. V sobotu 15. prosince proběhnou dvě představení - od 14.00 a 16.00. Kapacita sálu je omezena. V den konání akce prodej lístků pouze v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí.

... přejít do archivu aktualit