Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Trojlístek, aneb společná vstupenka startuje již druhou sezonu

Rádi byste navštívili Dům Štěpánka Netolického, galerii Třeboň v marcipánu a pivovar Bohemia Regent? Využijte možnost zakoupení zvýhodněné společné vstupenky, tzv. TROJLÍSTKU.


Datum: 11.10.2018 | Zhlédnuto: 705x

Od 1. října do 30. dubna využijte možnost zakoupení zvýhodněné společné vstupenky, tzv. TROJLÍSTKU. Ušetříte tím na vstupném ve všech třech zmiňovaných objektech, ve kterých na vás čeká mnoho zajímavých zážitků, včetně degustací a lahůdek, a také kulturních a uměleckých skvostů.

Společná zvýhodněná vstupenka je určena jednotlivcům i rodinám.

Těšíme se na setkání.

 


Aktuality

Prázdninová výtvarná dílna

21. a 22. února
Dům Štěpánka Netolického připravil na jarní prázdniny tvořivou dílnu pro děti i dospělé – přijďte si namalovat svou vlastní plátěnou tašku! Pokud vás už omrzely všudypřítomné igelitky, zastavte se ve čtvrtek 21. 2. mezi 10.00 a 12.00 nebo v pátek 22. 2. od 13.00 do 16.00 v Domě Štěpánka Netolického a vytvořte si svou originální plátěnou tašku.

Třeboňský masopust

23. února v 10.00
Masopust si v Třeboni letos připomeneme v sobotu 23. února. Přijede růžičková koleda z Nových Hradů, nejen dospělácká, ale i dětská, maškary a muzikanti. Přidají se k nim ještě místní ochotníci. Ochutnat bude možné i pravé masopustní koblihy, boží milosti nebo medovinu. Restaurace Beseda nabídne vepřové hody.

Na nitě je tužka krátká!

23. února ve 13.00
Není čára jako čára! Některá je čerchovaná, některá je vyšívaná… Jehlou doplň srst, hrst, chlup, lup či vlas. Textilně vyšívací dílna s Evou Volfovu pro malé i velké a vyšívání lačné, na které se blíže seznámíte s pestrými možnostmi textilní koláže kombinované s kreslením nití, se koná v sobotu 23. února od 13.00 v Domě Štěpánka Netolického.

Povídání o pejskovi a kočičce

23. února v 15.30
To bylo tenkrát, když spolu ještě pejsek s kočičkou hospodařili. Že už je to dávno? Tři pohádky ze známé dětské knížky v podání třeboňských loutkářů Vám jistě oživí vzpomínky a potěší i ty nejmenší diváky. Představení, které se koná v sobotu 23. února od 15.30 je vhodné pro děti od 3 let.

... přejít do archivu aktualit