Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Trojlístek, aneb společná vstupenka startuje již druhou sezonu

Rádi byste navštívili Dům Štěpánka Netolického, galerii Třeboň v marcipánu a pivovar Bohemia Regent? Využijte možnost zakoupení zvýhodněné společné vstupenky, tzv. TROJLÍSTKU.


Datum: 11.10.2018 | Zhlédnuto: 338x

Od 1. října do 30. dubna využijte možnost zakoupení zvýhodněné společné vstupenky, tzv. TROJLÍSTKU. Ušetříte tím na vstupném ve všech třech zmiňovaných objektech, ve kterých na vás čeká mnoho zajímavých zážitků, včetně degustací a lahůdek, a také kulturních a uměleckých skvostů.

Společná zvýhodněná vstupenka je určena jednotlivcům i rodinám.

Těšíme se na setkání.

 


Aktuality

Listopadání s Mildou Dubulíkem

20. října 13.00-17.00
Milda Dubulík si pro všechny zvídavé a šikovné děti připravil Listopadání. Cože? No přece Listopadání, to je zábavné odpoledne pro děti v Domě přírody Třeboňska 20. října od 13 do 17 hodin. A s kým že? Se stromovým skřítkem Mildou Dubulíkem, který už netrpělivě vyhlíží první návštěvníky. Vstup je pro všechny malé šikuly a jejich doprovod zdarma.

Třeboňský maraton

20. října 11.00-16.00
V sobotu 20. října startuje na náměstí Třeboňský maraton. Pro běžce jsou připraveny dvě trasy a děti se můžou vyřádit na skákacím hradu. Tak přijďte fandit sportovcům!

Těšte se na pohádky

27. října - 11. listopadu
Nechte se vtáhnout do kouzelného světa pohádek! Divadlo J. K. Tyla se svou loutkovou scénou se již těší na dětské publikum, pro které je připraveno celkem osm představení. Program Pohádkové Třeboně je určen především pro předškolní a mladší školní věk, jistě ale potěší i dospěláky s dětskou duší. Začátky pohádek jsou vždy v 15.30.

Semaforské retro aneb Vyvěste fangle

27. října v 19.30
Pamatujete tu o malé Babetě, která šla do světa nebo o pramínku vlasů, který ustřihnu potají? Chtěli byste si je, ale i další semaforovské fláky, brouknout? Tak si udělejte volno v sobotu 27. října a zaskočte do Divadla J. K. Tyla. Semaforské retro aneb Vyvěste fangle vám nabídne dobře známé písničky dvojky Suchý+Šlitr. Vstupenky na vás čekají v TICu nebo online na www.itrebon.cz.

... přejít do archivu aktualit