Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Publikace o Třeboni v prodeji

Přemýšlíte o dárku svým blízkým? Město Třeboň vydalo novou fotografickou publikaci TŘEBOŇ, která určitě zaujme nejen ty Třeboně znalé.


Datum: 6.12.2018 | Zhlédnuto: 410x

Reprezentativní publikace bude do konce roku 2018 k prodeji za zaváděcí cenu      390 Kč v Turistickém a informačním centru na Masarykově náměstí. Od ledna 2019 bude její cena 450 Kč.

Křest se uskutečnil při akci Rozsvícení vánočního stromu 1. prosince.

Průvodní texty do publikace napsala Michaela Kajerová, fotografie jsou pořízeny různými fotografy, z nichž z Třeboně jsou Jan Ševčík, Michal Pech a Miroslav Adamec. Texty jsou přeloženy do angličtiny a němčiny.


Aktuality

Prázdninová výtvarná dílna

21. a 22. února
Dům Štěpánka Netolického připravil na jarní prázdniny tvořivou dílnu pro děti i dospělé – přijďte si namalovat svou vlastní plátěnou tašku! Pokud vás už omrzely všudypřítomné igelitky, zastavte se ve čtvrtek 21. 2. mezi 10.00 a 12.00 nebo v pátek 22. 2. od 13.00 do 16.00 v Domě Štěpánka Netolického a vytvořte si svou originální plátěnou tašku.

Třeboňský masopust

23. února v 10.00
Masopust si v Třeboni letos připomeneme v sobotu 23. února. Přijede růžičková koleda z Nových Hradů, nejen dospělácká, ale i dětská, maškary a muzikanti. Přidají se k nim ještě místní ochotníci. Ochutnat bude možné i pravé masopustní koblihy, boží milosti nebo medovinu. Restaurace Beseda nabídne vepřové hody.

Přihlaste se na Třeboň poetickou

do 1. března
Přehlídka, která je krajským kolem celostátní soutěže Wolkrův Prostějov, se letos uskuteční ve dnech 16. - 17. března v divadle J. K. Tyla v Třeboni. Přehlídky se mohou zúčastnit soubory divadla poezie nebo sóloví recitátoři, kteří ukončili 9. třídu ZŠ nebo odpovídající třídy víceletého gymnázia. Horní věková hranice není stanovena. Zájemci se mohou přihlásit do 1. března 2019.

Lístky na kapelu Jananas v předprodeji

16. března ve 20.00
16. března přijede do třeboňské Besedy nejznámější neznámá kapela Jananas! Kupte si vstupenku na koncert s nejsympatičtějšími texty v předprodeji za pouhých 190 Kč / studenti 160 Kč. Předprodej v TIC Třeboň nebo na vstupenky.itrebon.cz

... přejít do archivu aktualit