Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Připojte se k akci Třeboň plná andělů

15. prosince se v Třeboni uskuteční slavnostní slet andílků nebeských i pozemských se spoustou zábavy pro celou rodinu. Chcete prodávat své zboží na adventním trhu nebo se zapsat do mapy andělských podniků?

Datum: 24.9.2018 | Zhlédnuto: 205x

Stejně jako čert, ani andělé nikdy nespí…  A vy, třeboňští? Nezaspěte svou příležitost připojit se k adventní akci s názvem Třeboň plná andělů!

První výzva:  V sobotu 15. prosince vyroste na Masarykově náměstí trh složený pouze z místních prodejců. Nabídněte své zboží i vy!

Druhá výzva: K akci bude vytvořena „andělská mapa“ podniků, které budou 15. prosince nabízet andělské menu (kreativitě se meze nekladou). Podniky budou označeny symbolem akce Třeboň plná andělů. Zapište se do andělské mapy!

Pro více informací kontaktujte Miloslavu Jelonkovou z odboru kultury a cestovního ruchu města Třeboně (miloslava.jelonkova@mesto-trebon.cz, +420725534096).


Aktuality

Fantom divadla - termín přesunut

23. listopadu v 17.00, 19.00, 21.00
Dnešní představení Fantoma divadla se bohužel z důvodu nemoci RUŠÍ. Pokud chcete zažít netradiční kostýmovanou prohlídku historického divadla J. K. Tyla s romantickým preludováním, letos poslední příležitost máte v náhradním termínu 23. listopadu! Rezervujte si svá místa včas. Kapacita je velmi omezena.

Listopadání s Mildou Dubulíkem

20. října 13.00-17.00
Milda Dubulík si pro všechny zvídavé a šikovné děti připravil Listopadání. Cože? No přece Listopadání, to je zábavné odpoledne pro děti v Domě přírody Třeboňska 20. října od 13 do 17 hodin. A s kým že? Se stromovým skřítkem Mildou Dubulíkem, který už netrpělivě vyhlíží první návštěvníky. Vstup je pro všechny malé šikuly a jejich doprovod zdarma.

Třeboňský maraton

20. října 11.00-16.00
V sobotu 20. října startuje na náměstí Třeboňský maraton. Pro běžce jsou připraveny dvě trasy a děti se můžou vyřádit na skákacím hradu. Tak přijďte fandit sportovcům!

Těšte se na pohádky

27. října - 11. listopadu
Nechte se vtáhnout do kouzelného světa pohádek! Divadlo J. K. Tyla se svou loutkovou scénou se již těší na dětské publikum, pro které je připraveno celkem osm představení. Program Pohádkové Třeboně je určen především pro předškolní a mladší školní věk, jistě ale potěší i dospěláky s dětskou duší. Začátky pohádek jsou vždy v 15.30.

... přejít do archivu aktualit