Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přednáška Barbary Ritterbusch Nauwerk

V sobotu 13. října se sice loví Rožmberk, ale my jsme pro vás připravili také jedno malé rybí překvapení. Ve 14.00 proběhne v Domě Štěpánka Netolického vernisáž výstavy Barbary Ritterbusch Nauwerck a po ní bude následovat autorčina přednáška, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít.


Datum: 12.10.2018 | Zhlédnuto: 186x

Přednáška nese název Proměny vnímání (Wahrnehmung) a konstrukce (Wahrgebung) tvaru těla ryb – od lovecké magie k růstovému modelu.

Při této příležitosti bude také představena stejnojmenná publikace autorky, která poprvé vychází v českém překladu. Přednáška bude v němčině, tlumočená do češtiny. Srdečně zveme!

Více informací k přednášce najdete zde: Přednáška Barbary Ritterbusch Nauwerck


Aktuality

Rozsvícení čtvrté svíčky

Čtvrtou svíčku na velkém adventním věnci na kašně rozsvítíme v neděli 23. prosince světlem z Betléma. Postarají se o to třeboňští skauti a světlo bude možné si přenést ve vhodných lucerničkách domů. Setkání nám zpříjemní soubor Musica Viva a soubor historisckých tanců Campanello. Těšíme se na setkání s Vámi!

V Třeboni máme betlém

12. prosince - 6. ledna
Na Masarykově náměstí stojí i letos u vánočního stromu dřevěný betlém. Jeho autorem je dřevořezbář Jan Hanz Štěbeták z Jindřichohradecka. Zajděte se podívat.

Prodej divadelního abonmá zahájen!

Přihlášky přijímáme do 17. prosince
Vážení a milí abonenti, návštěvníci Divadla J. K. Tyla v Třeboni, právě byl spuštěn prodej abonentních vstupenek na divadelní předplatné pro měsíce únor 2019 až červen 2019. Pečlivě vyplněné přihlášky nám nově budete moci poslat (či přinést) nejen v papírové podobě, ale i jako webový formulář.

Publikace o Třeboni v prodeji

Přemýšlíte, co letos koupit pod stromeček? Město Třeboň právě vydalo novou fotografickou publikaci TŘEBOŇ, která určitě zaujme nejen ty Třeboně znalé.

... přejít do archivu aktualit