Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přednáška Barbary Ritterbusch Nauwerk

V sobotu 13. října se sice loví Rožmberk, ale my jsme pro vás připravili také jedno malé rybí překvapení. Ve 14.00 proběhne v Domě Štěpánka Netolického vernisáž výstavy Barbary Ritterbusch Nauwerck a po ní bude následovat autorčina přednáška, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít.


Datum: 12.10.2018 | Zhlédnuto: 56x

Přednáška nese název Proměny vnímání (Wahrnehmung) a konstrukce (Wahrgebung) tvaru těla ryb – od lovecké magie k růstovému modelu.

Při této příležitosti bude také představena stejnojmenná publikace autorky, která poprvé vychází v českém překladu. Přednáška bude v němčině, tlumočená do češtiny. Srdečně zveme!

Více informací k přednášce najdete zde: Přednáška Barbary Ritterbusch Nauwerck


Aktuality

Fantom divadla - termín přesunut

23. listopadu v 17.00, 19.00, 21.00
Dnešní představení Fantoma divadla se bohužel z důvodu nemoci RUŠÍ. Pokud chcete zažít netradiční kostýmovanou prohlídku historického divadla J. K. Tyla s romantickým preludováním, letos poslední příležitost máte v náhradním termínu 23. listopadu! Rezervujte si svá místa včas. Kapacita je velmi omezena.

Těšte se na pohádky

27. října - 11. listopadu
Nechte se vtáhnout do kouzelného světa pohádek! Divadlo J. K. Tyla se svou loutkovou scénou se již těší na dětské publikum, pro které je připraveno celkem osm představení. Program Pohádkové Třeboně je určen především pro předškolní a mladší školní věk, jistě ale potěší i dospěláky s dětskou duší. Začátky pohádek jsou vždy v 15.30.

Semaforské retro aneb Vyvěste fangle

27. října v 19.30
Pamatujete tu o malé Babetě, která šla do světa nebo o pramínku vlasů, který ustřihnu potají? Chtěli byste si je, ale i další semaforovské fláky, brouknout? Tak si udělejte volno v sobotu 27. října a zaskočte do Divadla J. K. Tyla. Semaforské retro aneb Vyvěste fangle vám nabídne dobře známé písničky dvojky Suchý+Šlitr. Vstupenky na vás čekají v TICu nebo online na www.itrebon.cz.

Připomínka a oslava vzniku ČR

27. - 28. října
Vzpomínka na významnou událost před 100 roky. U Památníku obětem zla oslavíme v neděli 28. října vznik samostatného Československa. V Domě Štěpánka Netolického bude celý den běžet videoprezentace 100 let třeboňských objektivem fotoaparátu. Všem dobře známé semaforské písničky připomene představení v divadle Semaforské retro v sobotu 27. října.

... přejít do archivu aktualit