Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Na Mysliveckou Třeboň přijeďte parní mašinkou.

Parní lokomotiva Všudybylka potáhne v sobotu 11. srpna historický vlak, který vás přiveze na Mysliveckou Třeboň. Nostalgickou vyjížďkou na trati České Velenice-Veselí nad Lužnicí si můžete zpestřit sobotní výlet na Třeboňsku.


Datum: 7.8.2018 | Zhlédnuto: 596x

Snad si pro nadcházející víkendovou jízdu naloží mašinfíra lepší uhlí než před týdnem. Pěkně mu to z komína hulilo ...

Více informací:

www.cd.cz/nostalgie

www.cd.cz/jiznicechy

 


Aktuality

Rozsvícení čtvrté svíčky

Čtvrtou svíčku na velkém adventním věnci na kašně rozsvítíme v neděli 23. prosince světlem z Betléma. Postarají se o to třeboňští skauti a světlo bude možné si přenést ve vhodných lucerničkách domů. Setkání nám zpříjemní soubor Musica Viva a soubor historisckých tanců Campanello. Těšíme se na setkání s Vámi!

V Třeboni máme betlém

12. prosince - 6. ledna
Na Masarykově náměstí stojí i letos u vánočního stromu dřevěný betlém. Jeho autorem je dřevořezbář Jan Hanz Štěbeták z Jindřichohradecka. Zajděte se podívat.

Prodej divadelního abonmá zahájen!

Přihlášky přijímáme do 17. prosince
Vážení a milí abonenti, návštěvníci Divadla J. K. Tyla v Třeboni, právě byl spuštěn prodej abonentních vstupenek na divadelní předplatné pro měsíce únor 2019 až červen 2019. Pečlivě vyplněné přihlášky nám nově budete moci poslat (či přinést) nejen v papírové podobě, ale i jako webový formulář.

Publikace o Třeboni v prodeji

Přemýšlíte, co letos koupit pod stromeček? Město Třeboň právě vydalo novou fotografickou publikaci TŘEBOŇ, která určitě zaujme nejen ty Třeboně znalé.

... přejít do archivu aktualit