Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Na Mysliveckou Třeboň přijeďte parní mašinkou.

Parní lokomotiva Všudybylka potáhne v sobotu 11. srpna historický vlak, který vás přiveze na Mysliveckou Třeboň. Nostalgickou vyjížďkou na trati České Velenice-Veselí nad Lužnicí si můžete zpestřit sobotní výlet na Třeboňsku.


Datum: 7.8.2018 | Zhlédnuto: 395x

Snad si pro nadcházející víkendovou jízdu naloží mašinfíra lepší uhlí než před týdnem. Pěkně mu to z komína hulilo ...

Více informací:

www.cd.cz/nostalgie

www.cd.cz/jiznicechy

 


Aktuality

Dnešní přednáška Václava Grubhoffera je zrušena

Nový termín je v jednání
Dnešní přednáška z cyklu Mocní majitelé zámku na téma Třeboň jako dějiště Schwarzenberských pohřbů bude pro zájemce připravena v novém termínu, který vám včas oznámíme. Děkujeme za pochopení.

Capella Regia Praga

15. října v 19.00
Přijměte pozvání na benefiční koncert, který podpoří rekonstrukci varhan v kostele sv. Jiljí a Panny Marie Královny. Je to další z počinů občanského sdružení JSMETADY z.s. vedené umělcem Janem Mladovským. V kostele sv. Jiljí vystoupí přední pražský barokní ansámbl Capella Regia Praga a zahraje hudbu skladatelů 18. století. Vstupenky v hodnotě 200 Kč zakoupíte přímo na místě.

Smetanovo trio

18.října v 19.00
Přijďte 18. října v 19.00 na první letošní abonentní koncert a nalaďte se na vlnu oslav 100. výročí založení naší republiky. Smetanovo trio je důstojným reprezentantem naší vlasti u nás i v zahraničí, svůj koncert v Třeboni zasvětí hudbě skladatelů, kteří velmi silně osobně nebo prostřednictvím své tvorby poznamenali první kroky naší republiky...

Fantom divadla letos naposledy

19. října v 17.00, 19.00, 21.00
Pokud chcete zažít netradiční kostýmovanou prohlídku historického divadla J. K. Tyla s romantickým preludováním, máte letos poslední příležitost 19. října! Rezervujte si svá místa včas. Kapacita je velmi omezena.

... přejít do archivu aktualit