Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Věnujte andílka na dobrou věc

Vytvořte andílka jakoukoliv technikou a přineste ho do 12. prosince do Turistického informačního centra nebo na Odbor kultury a cestovního ruchu (kancelář 249). Váš andílek si pak na prodejní výstavě 15. prosince sám najde svého kupce. Výtěžek z akce bude věnován na podporu projektu Perinatální hospicové péče.


Datum: 18.9.2018 | Zhlédnuto: 500x

V sobotu 15. prosince se uskuteční akce TŘEBOŇ PLNÁ ANDĚLŮ. Roztáhnout svá křídla může ale každý z nás!

V rámci adventní akce proběhne v prostorách foyer divadla J. K. Tyla prodejní výstava andílků, kteří k nám přiletí od dobrovolných dárců do 12. prosince do Turistického informačního centra nebo na Odbor kultury a cestovního ruchu (kancelář 249).

Vytvořte andílka jakoukoliv technikou, opatřete ho cedulkou s přáním pro svého kupce, anebo mu jen vnukněte pozitivní myšlenku. Váš andílek si pak na prodejní výstavě sám najde svého kupce. Výdělek bude věnován na dobročinné účely.

Nehledejme Vánoce pod stromečkem, ale ve svých srdcích!


Aktuality

Koncert Křišťálové Vánoce

14. prosince v 19.00
Adventní rozjímání s kouzelnými a léčivými zvuky křišťálových mís, doplněné povídkami o štěstí, lásce a životních cestách, se uskuteční v pátek 14. prosince v loutkovém divadle. Hrají a slovem provází Hana a Jan Marešovi.

Třeboň plná andělů s andělským trhem

15. prosince ve 13.00
15. prosince se do Třeboně slétnou andílci nebeští i pozemští. Pod jejich dohledem si užijete sousedský trh s andělským rojením a programem pro celou rodinu na Masarykově náměstí. Vyrobte si dekorace v Domě Štěpánka Netolického, projděte andělskou stezku, navštivte prodejní výstavu Jsem Tvůj anděl ve foyer divadla, zhlédněte divadlo nebo vyzkoušejte tvoření kouzelných tónů na tibetské mísy.

Vánoce s Karmínou

15. prosince v 19:00
Přijďte si pro kousek tradiční vánoční atmosféry na koncertní program souboru historické hudby Karmína, který bude zaměřen na lidové tradice období Vánoc a adventu. Vánoční písně a koledy z českých i jiných evropských zemí, doplněné vyprávěním o vánočních zvycích, zazní tuto sobotu na zámku v Třeboni.

V Třeboni máme betlém

12. prosince - 6. ledna
Na Masarykově náměstí stojí i letos u vánočního stromu dřevěný betlém. Jeho autorem je dřevořezbář Jan Hanz Štěbeták z Jindřichohradecka. Zajděte se podívat.

... přejít do archivu aktualit