Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Den otevřených ateliérů

Galerie buddhistického umění a Dům Štěpánka Netolického se letos opět připojí ke Dnům otevřených ateliérů, který proběhne 13. října.


Datum: 12.10.2018 | Zhlédnuto: 178x

V Domě Štěpánka Netolického budou připraveny dvě zajímavé akce – od 14.00 se uskuteční vernisáž výstavy Dřevo – již 400 milionů let – interpretace a po ní bude následovat Přednáška Barbary Ritterbusch Nauwerck.

Galerie buddhistického umění bývá v tuto dobu již uzavřena, ale na Den otevřených ateliérů se sluší udělat malou výjimku. A proto na expozici buddhistického umění můžete výjimečně zavítat i v tuto sobotu od 10 do 16 hodin. Prohlídky se konají pouze v každou celou hodinu. Více o galerii ZDE

Vstup do těchto památek bude v rámci Dnů otevřených ateliérů zdarma.


Aktuality

Koncert Křišťálové Vánoce

14. prosince v 19.00
Adventní rozjímání s kouzelnými a léčivými zvuky křišťálových mís, doplněné povídkami o štěstí, lásce a životních cestách, se uskuteční v pátek 14. prosince v loutkovém divadle. Hrají a slovem provází Hana a Jan Marešovi.

Třeboň plná andělů s andělským trhem

15. prosince ve 13.00
15. prosince se do Třeboně slétnou andílci nebeští i pozemští. Pod jejich dohledem si užijete sousedský trh s andělským rojením a programem pro celou rodinu na Masarykově náměstí. Vyrobte si dekorace v Domě Štěpánka Netolického, projděte andělskou stezku, navštivte prodejní výstavu Jsem Tvůj anděl ve foyer divadla, zhlédněte divadlo nebo vyzkoušejte tvoření kouzelných tónů na tibetské mísy.

Prodejní výstava Jsem Tvůj anděl

15. prosince od 13.00
V rámci akce Třeboň plná andělů proběhne v prostorách foyer divadla J. K. Tyla prodejní výstava andílků, kteří k nám přilétli od dobrovolných dárců. Výtěžek z akce bude věnován na projekt Perinatální hospicové péče. Výstava je otevřena od 13.00 do vyprodání zásob.

Vánoční loutková hra (Divadlo Bořivoj)

15. prosince ve 14.00 a 16.00
Přijďte si užít v rámci akce Třeboň plná andělů Vánoční loutkovou hru od Divadla Bořivoj. V sobotu 15. prosince proběhnou dvě představení - od 14.00 a 16.00. Kapacita sálu je omezena. V den konání akce prodej lístků pouze v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí.

... přejít do archivu aktualit