Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

PamátkyHistorie památek

Třeboň, to je úžasný renesanční zámek, překrásná novogotická Schwarzenberská hrobka, bývalý augustiniánský klášter s křížovou chodbou a kostel Panny Marie Královny a sv. Jiljí s gotickou opukovou sochou Panny Marie s Ježíškem, pivovar Regent, jehož historie sahá do roku 1379 a historické jádro města s barokními a renesančními štíty domů.

... více na: Historie památek

Otevírací doby památek

Přehled otevírací doby třeboňských památek pro turisty i místní návštěvníky. V přehledu najdete také odkazy na webové stránky jednotlivých objektů.

... více na: Otevírací doby památek

Galerie buddhistického umění

Galerie buddhistického umění ve vodárenské věži od architekta Kotěry. Technická památka, umělecká galerie a rozhledna - tři mimořádná překvapení a netradiční propojení dvou světů na vás čekají v jediné věži v Třeboni Na Kopečku.

... více na: Galerie buddhistického umění

Dům přírody Třeboňska

Návštěvnické středisko CHKO Třeboňsko se stálou expozicí „Krajina a lidé“, které se nachází v areálu třeboňského zámku. Dům přírody nabízí netradiční nahlédnutí do historie přírody a krajiny, zábavně-naučné aktivity pro celou rodinu a tématické filmy.

... více na: Dům přírody Třeboňska

Dům Štěpánka Netolického

Návštěvnické centrum se stálou interaktivní vzdělávací expozicí, která je věnována Třeboňskému rybníkářskému dědictví a jeho známému představiteli Štěpánku Netolickému. V domě jsou k dispozici také prostory pro krátkodobé výstavy, přednášky, workshopy, tvůrčí dílny a různé kulturní akce.

... více na: Dům Štěpánka Netolického


<< květen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Dům přírody TřeboňskaFacebook