Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Jihočeský festival zdraví

Letos proběhne již šestý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Od roku 2012 se pravidelně koná jako největší akce projektu Zdravé město Třeboň. Každý rok je festival věnován jinému tématu a letos má velmi poetický podtitul, a sice „Srdeční záležitost“.


16.9.2017
10:00-17:00
Alena Veselá (organizátor)
Masarykovo náměstí
Zhlédnuto: 1287x

Hlavním tématem bude prevence kardiovaskulárních chorob. Srdeční kampaně představí společnosti Loono a Helis. Obě tyto společnosti budou mít na náměstí při festivalu svoje stany, kde se dozvíte řadu zajímavých informací, tak neváhejte a přijďte se informovat o svém zdraví.

Sportovní nadšenci budou moci vyzkoušet nordic running. Dětské centrum Mláďátka připravilo pro děti kreativní a dynamický dětský program. Malí odvážlivci se budou moci zapojit do řady soutěží. Děti se budou moci proměnit v oblíbené hrdiny či zvířátka prostřednictvím malování na obličej.

Plakát ke stažení

Soutěžit ale budou moci všichni. Každý jistě ve svém srdci najde „TO NĚCO“, co může nazvat, že je jeho srdeční záležitostí. Pro někoho to může být rodina, pro někoho oblíbený koníček, pro někoho třeba práce. Přijďte se podělit o svoje „srdcovky“ a zapojte se do soutěže, ve které můžete vyhrát pěkné ceny.

Každoročně při JFZ můžete přispět na dobrou věc, tentokrát pro chlapce o transplantaci srdce z Domanína.

Celý festival opět jako vždy doprovodí pestrý program zaměřený na hudbu, tanec nebo divadlo. Těšit se můžete například na vystoupení taneční skupiny Break the Rules a Trnky Brnky, hamerských Soptíků, mažoretek Panenek, judistů, taekwondistů, tanečníků z Prachatic a skupiny Kukačky z chráněné dílny Nazaret.

K dobré náladě jistě přispěje i hudební vystoupení bavorské kapely Sturmbergerfeiertag a závěr programu obstará kapela Moritz Schulz. K vidění toho však bude mnohem víc.

Neváhejte a přijďte 16. září na Masarykovo náměstí, budou Vás tu čekat srdeční záležitosti.<< duben 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Nejbližší akce