Úvodní stránka


 • Otevírací doba TIC mezi svátky

  Vážení návštěvníci turistického informačního centra. Dovolte nám popřát vám pohodové vánoční svátky, a zároveň upozornit na omezenou otevírací dobu našeho TIC. Naplánujte si, prosím, vyzvednutí vašich rezervovaných vstupenek tak, aby nedošlo k jejich propadnutí. Na všechny milé návštěvníky se budeme těšit opět v novém roce.

 • Advent v Třeboni

  TŘEBOŇSKÝ ADVENT

  Přemýšlíte, kam v Třeboni v době adventní vyrazit? Máme pro vás inspiraci.


 • Novoroční ohňostroj

  Chcete zažít velkolepou podívanou plnou světla a hudby a zaposlouchat se do koncertních tonů žesťů přímo pod otevřenou oblohou na Masarykově náměstí? Přijeďte první den roku 2015 do Třeboně na Novoroční ohňostroj.

 • Třeboň v padesátých letech

  Jak se změnila Třeboň za posledních 60 let?

  Podívejte se na unikátní historický snímek Třeboně z padesátých let. Najdete svůj dům, oblíbenou hospůdku, sportoviště? Záběry byly pořízeny v rámci vojenského leteckého snímkování ČSSR v letech 1952-1956.

 • Třeboň v Budějovicích

  2. – 31. 12. 2014 – Třeboň v Budějovicích – výstava

  V prostorách budovy Krajského úřadu Jihočeského kraje budete moci v prosinci 2014 vidět např. věrnou kopii listiny Jana Lucemburského z roku 1341, kde je Třeboň poprvé zmíněna jako město.

 • Třeboň

  1. 1. 2015 v 18.00 hodin – Novoroční ohňostroj

  Připravili jsme si pro vás tématickou infografiku.

 • Kraj mého srdce

  Kraj mého srdce – Podpořte Jihočeský kraj v internetové anketě

  Redakce KAM po Česku a veletržní společnost INCHEBA Praha připravili pod záštitou Asociace krajů ČR a Ministerstva pro místní rozvoj ČR v pořadí již III. ročník prestižní internetové ankety Kraj mého srdce.VÝSLEDKY ANKETY - jsou důležitým faktorem pro získání přehledu o tom, jak je který kraj vnímán v povědomí cestovatelů.

 • pytláckou stezkou

  Pytláckou stezkou

  Vydejte se na dobrodružnou procházku třeboňskou krajinou! Více informací o tom, kudy a jak kráčet po stopách třeboňského pytláka Oldřicha Pytelky, získáte v době konání Outdoorového týdne (6. - 11. 10. 2014) v Turistickém informačním centru, v Domě přírody Třeboňska a v Baru u Čerta.

 • Nové cyklotrasy Třeboňska

  Nové cyklotrasy Třeboňska právě vychází … Celkem 3 nové cyklotrasy připravilo město Třeboň pro příznivce tohoto oddychového sportu. Právě nyní najdete Nové cyklotrasy Třeboňska v podobě trhacích map na pultě Turistického informačního centra (TIC) v Třeboni. Jednotlivé trasy vychází z tradičních zahájení cyklistické sezóny v Třeboni, tzv. Třeboňské šlapky.

 • Mladí fotografují památky

  Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska, jehož je Třeboň členským městem, vyhlašuje další ročník soutěže Mladí fotografují památky!

 • Mobilní turistický průvodce Třeboní DARUMA go!

  Návštěvníci města Třeboň se už nemusí zdržovat čtením svých tištěných průvodců. Dnes stačí stáhnout si aplikaci do svého mobilního telefonu a nechat se vést za pomoci GPS navigace ke zvolenému cíli a poslouchat.

 • Hledáte ubytování v Třeboni a okolí? Nehledejte v tom žádnou vědu.

  Chystáte s k nám a rádi byste si z pohodlí domova vybrali to správné ubytování? Žádný problém. Zvládnete to na několik kliknutí v počítači. Jak na to?

 • Lajkněte naši novou facebookovou stránku

  Milí spoluobčané, lázeňští hosté, návštěvníci koncertů, cestovatelé, rybáři, kolaři, běžci, nordic walkeři, vodáci, gurmáni, zkrátka, fanoušci a fanynky našeho města, kamarádi, rádi bychom vás pozvali k "lajknutí" naší nové facebookové stránky

  www.facebook.com/itrebon.cz

  S námi nebudete vědět, co je to okurková sezona.

 • UBYTOVATELÉ POZOR - Aktualizujte si své údaje a získejte lepší prezentaci

  Aktualizací prezentace ubytovaní máte nyní jedinečnou možnost zvýšit atraktivitu svého ubytovacího zařízení. Právě byla spuštěna nová forma prezentace třeboňských ubytovatelů na webu itrebon.cz

 • Čepování piva z kašny

  Noční prohlídky pivovaru Bohemia Regent

  Zažijte si neobvyklou noční prohlídku našeho pivovaru s průvodcem a pochodní.

... přejít na aktuality
Dům přírody

Dům přírody Třeboňska


Kulturní kalendář
... přejít na plán akcí
Počasí v Třeboni:
Předpověď počasí

Otevírací doba

Turistické informační centrum
Masarykovo náměstí 103
379 01 Třeboň

Po/Mon/Mo   9.00-12.00     12.45-16.00
Út/Tue/Di   9.00-12.00     12.45-16.00
St/Wed/Mi   9.00-12.00     12.45-16.00
Čt/Thu/Do   9.00-12.00     12.45-16.00
Pá/Fri/Fr   9.00-12.00     12.45-16.00

Fotokiosek


Facebook

Mobilní aplikace

Turistická mobilní aplikace

qr code

Tento projekt vznikl za finančního přispění

Jihočeského kraje v rámci grantového programu

Produkty a služby v cestovním ruchu.