Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Divadelní předplatné


Věděli jste o možnosti zakoupit vstupenky do divadla J. K. Tyla výrazně levněji než v běžném předprodeji? Ne? Pak vám nabízíme naše divadelní abonmá. Přehled aktuálních představení divadelního předplatného 2017 najdete níže včetně přihlášek a podrobného programu ke stažení ve formátu pdf i word.


Divadelní předplatné první pololetí 2017

Prodej abonentek byl zahájen 9. ledna 2017. Stávající předplatielé obdrží přihlášku elektronickou nebo klasickou poštou do 15. ledna 2017. Ostatní zájemci si budou moci přihlášku vyzvednout v Turistickém informačním centru města Třeboně nebo stáhnout zde.

Další informace o divadlech a zakoupení vstupenek podá Michal Pech nebo Turistické informační centrum.

Přihláška ve formátu pdf ke stažení zde.

Přihláška ve formátu word ke stažení zde.

 

17. února

Rapper

Divadelní spolek Frída

www.frida.cz

Režie: Jakub Nvota

Hrají: Martin Trnavský, Anet Antošová, Dominika Červinková, Julie Šurková

Kam až dostala učitele chemie a hudební výchovy láska k hudbě a touha učit se? Příběh, který Vás rozesměje, dojme, zahřeje u srdce. Život je plný překvapení. Uvidíte!

 

 

25. března

Bosé nohy v parku

Neil Simon

Agentura Harlekýn

www.harlekyn.cz

Režie: Kateřina Iváková

Hrají: Veronika Freimanová, Rudolf Hrušínský, Anna, Linhartová, Radúz MáchaRomantická komedie nejen o lásce. Líbánky skončily a mladí novomanželé se vydávají na dlouhou trať každodenní rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném bytě. A následně si odbýt setkání s její konzervativní matkou a exotickým sousedem, sukničkářem. Opravdový křest ohněm. Skvělá podívaná na první trable novomanželů, kde to s vtipem a nadhledem zkrátka správně jiskří, ať už se hádají či milují.

 

 

26. dubna

ART

Yasmina Reza

Divadlo Bez zábradlí

www.bezzabradli.cz

Režie: Karel Heřmánek

Hrají: Karel Heřmánek, Josef Carda, Zdeněk Žák


Kolik pravdy, upřímnosti a tolerance unese přátelství? Solidní vztah tří přátel se ocitá na tenkém ledě ve chvíli, kdy si jeden z nich pořídí velmi drahý obraz. Co Marka, Borise a Ivana vlastně spojuje? Tahle otázka dokáže ty tři zavést pěkně daleko. Až téměř na konečnou jejich dlouholetého přátelství. Zdánlivě banální estetický spor se zvrhne v nesmírně vtipnou hádku o hodnotách života a podstatě skutečného přátelství. V současnosti jedna z nejslavnějších francouzských komedií posbírala snad všechny prestižní ceny ve Francii i v zahraničí. Trojici přátel si v různých inscenacích ve světě zahráli např. Pierre Arditi, Fabrice Luchini, Albert Finney, Tom Courtenay či Alan Alda.

 

25. května

Růže pro Algernon

Daniel Keyes

Divadelní spolek Kašpar

www.divadlovceletne.cz

Režie: Jakub Špalek

Hrají: Jan Potměšil, Barbara Lukešová / Eva Elsnerová / Markéta Coufalová, Petr Lněnička / Jakub Špalek / Tomáš Stolařík, Lukáš Jůza / Míla Tichý

Tragikomický příběh dementního muže, který chce být chytrý. Nejúspěšnější inscenace Divadelního spolku Kašpar.

„Fascinující herecký výkon Jana Potměšila v tragickém příběhu mentálně postiženého mladíka Charlieho, jenž se po operaci stane géniem, aby se později proti své vůli stal opět tím, kým byl na začátku. Jan Potměšil obdařil Charlieho bezmeznou vírou v lepší budoucnost, vírou v sama sebe…“   Recenze.cz

 

7. června

Stará dobrá kapela

Jiří Hubač

Divadlo Palace

www.divadlopalace.cz

Režie: Petr Hruška


Hrají: Václav Postránecký, Svatopluk Skopal, René Přibil, Zdeněk Maryška / Karel Vlček, Václav Helšus, Johanna Tesařová / Zdena Herfortová, Naďa Konvalinková / Dana Syslová

Hluboce lidská, hořko sladká komedie, o lásce, snech a síle přátelství.

Někdejší repetent Beďar chce udělat "něco velikého", čím by korunoval svůj život. Svolá abiturientský večírek píseckého gymnázia po 50 letech. Vrcholem večírku má být koncert znovuobnovené studentské kapely, kterou kdysi vedl. Při jejích zkouškách se po dlouhých letech setkávají také dva bývalí kamarádi na život a na smrt, Šána a Pinďas, jejichž přátelství rozbila láska k jedné spolužačce, Marušce Kurandové. Čtvrtým členem kapely a vtipným glosátorem veškerého dění je věčný pábitel Áda, milovník života i žen, který neustále prchá před svou manželkou Hermínkou. Jak se blíží termín večírku a příjezd milované spolužačky, mění se zkoušky v bitevní pole obou soků v lásce. Vše se ještě zkomplikuje a posléze smírně vyřeší, když přijíždí spolužačka Andula.

 Otevírací doba TIC

Turistické informační centrum

Masarykovo náměstí 1
379 01 Třeboň

+420 384 721 169

+420 724 064 504

info@itrebon.cz

Další kontakty

Otevírací doba TIC

(červen-září)

Pondělí 9:00–18:00
Úterý 9:00–18:00
Středa 9:00–18:00
Čtvrtek 9:00–18:00
Pátek 9:00–18:00
Sobota 9:00–18:00
Neděle 9:00–18:00

 


<< srpen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Dům přírody

Dům přírody Třeboňska


Fotokiosek


Počasí v Třeboni:
Předpověď počasí

Facebook

Instagram


Mobilní aplikace

Tento projekt vznikl za finančního přispění
Jihočeského kraje v rámci grantového programu
Produkty a služby v cestovním ruchu.


Plánovač výletů
Vaše výlety