Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vyblejskni Třeboň jde do finále!

Už po sedmé zasílali fotografové snímky do soutěže Vyblejskni Třeboň. Tentokráte dorazilo 140 fotografií od 36 autorů. Je to méně než v předcházejícím ročníku, možná proto, že organizátoři z odboru kultury a cestovního ruchu ztížili podmínky, přidali podtitul – V pohybu. V těchto dnech snímky hodnotí dvanáctičlenná porota složená z profesionálních fotografů, organizátorů soutěže a sponzorů.


Datum: 13.9.2017

Už po sedmé mohli fotografové zasílat své snímky do soutěže Vyblejskni Třeboň. Tentokráte dorazilo 140 fotografií od 36 autorů, z nich bylo 19 žen a 17 mužů. Je to o trochu méně než v předcházejícím ročníku, protože organizátoři z odboru kultury a cestovního ruchu ztížili podmínky, soutěži dali podtitul – V pohybu. V těchto dnech snímky hodnotí dvanáctičlenná porota složená z profesionálních fotografů, organizátorů soutěže a sponzorů. Výsledky budou vyhlášeny v sobotu 30. září v rámci Svatováclavských slavností. Nejlepší snímky budou vystaveny ve foyer Divadla Josefa Kajetána Tyla.

Foto, které jsme jako ukázku vybrali, nazval jeho autor Jan Müller Útěk.

Ceny pro nejlepší fotografy věnoval hotel Zlatá hvězda, Slatinné lázně Třeboň s. r. o., Pivovar Regent,  Jana a Pavel Školkovi a Město Třeboň.