Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vyblejskni Třeboň v pohybu! a vyhraj

Poslední hodiny zbývají do uzávěrky fotosoutěže Vyblejskni Třeboň v pohybu. Možná se vám podařilo ulovit o dovolené na Třeboňsku zajímavý snímek a můžete vyhrát víkendový pobyt, sud piva nebo poukazy na lázeňské procedury. Pozor na zadání soutěže - vyfoťte Třeboň, ale v pohybu! Uzávěrka je v neděli 20. srpna ve 23:59 hod.


Datum: 20.3.2017

Sedmý ročník fotosoutěže Vyblejskni Třeboň v pohybu! vyhlásil odbor kultury a cestovního ruchu města ve spolupráci s Jindřichohradeckým deníkem, Syndikátem jihočeských novinářů a hotelem Zlatá hvězda. Loňský ročník byl rekordní - osmdesát pět autorů z celé republiky poslalo 366 snímků. Také letos se bude soutěžit o zajímavé ceny – např. víkendový pobyt v hotelu Zlatá hvězda nebo v Campu Paris, sud piva z Pivovaru Regent, poukazy na procedury v Lázních Aurora. Autoři oceněných snímků je převezmou při Svatováclavských slavnostech 30. září na Masarykově náměstí. Do soutěže je možné poslat pět fotografií na e-mail vyblejskni@mesto-trebon.cz do 20. srpna.

Vítězný snímek 2016: Hana Brandová – Třeboňské mlhy

Podrobná pravidla:

Město Třeboň ve spolupráci s Jindřichohradeckým deníkem,

Hotelem Zlatá hvězda a Syndikátem jihočeských novinářů

vyhlašuje 7. ročník fotografické soutěže

VYBLEJSKNI TŘEBOŇ v pohybu!

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo zašle maximálně 5 fotografií nebo jeden soubor

5 fotografií, které pořídil na Třeboňsku v období od 1. dubna do 20. srpna 2017.

FOTOGRAFIE ZAŠLETE:

V elektronické podobě na e-mail: vyblejskni@mesto-trebon.cz ve formátu JPG, JPEG, RAW, TIF, TIFF v minimální velikosti 2 MB, v maximální velikosti 10 MB, nejpozději do 23:59 dne 20. 8. 2017. Soutěžní fotografie musí být v minimálním rozlišení 3,1 megapixelu = 2048x1536 bodu. Součástí dodání fotografií musí být autorovo jméno, příjmení, celá poštovní adresa, datum narození, e-mail a mobilní telefon pro oznámení o výhře.

Výherci cen budou o své výhře informování do 17. 9. 2017.

Ceny budou výhercům předány 30. září 2017 v Třeboni v rámci Svatováclavských slavností.

Vítězné snímky zveřejní Jindřichohradecký deník.

 VÝHRY V SOUTĚŽI

získávají soutěžící, jejichž fotografie budou vybrány odbornou porotou složenou ze zástupců pořadatele, Syndikátu jihočeských novinářů a profesionálních fotografů.

Hlavní ceny: 1. cena- víkendový pobyt v hotelu Zlatá hvězda v Třeboni pro dvě osoby,

Další ceny – např. víkendové ubytování v Campu Paris, soudek piva z Pivovaru Regent, poukaz na lázeňské procedury. Žádný z výherců nemá nárok na poskytnutí náhrady za výhru formou finančního či jiného plnění. Nevybrané výhry propadají k následnému použití k dalším propagačním nebo charitativním účelům.

Ze soutěže jsou vyloučeny všechny osoby v pracovním či obdobném poměru k pořadateli či jiným spolupracujícím osobám a osoby, které jakýmkoli způsobem nesplní pravidla soutěže.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. je Městský úřad Třeboň, Palackého nám. 46/II, 379 01 Třeboň.

Zasláním fotografie do soutěže poskytuje soutěžící Městu Třeboň oprávnění ke zveřejnění a bezplatnému užití své fotografie pro reklamní účely, především pak k propagaci samotné soutěže.

Na výhru nevzniká právní nárok vymahatelný soudní cestou. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky či pravidla této Soutěže, případně akci zastavit, přerušit či odložit. Pravidla soutěže jsou k dispozici na www.itrebon.cz.