Informační servis města Třeboně • 27. 1. 2017 - Jordi Galcerán - Grönholmova metoda

  Napínavý psychothriller s prvky mrazivé komedie současného španělského dramatika z roku 2004 ukazuje v komorním dramatu, kam až jsou lidé schopni zajít v touze získat výtečně placené místo, jak jsou ochotni s sebou nechat manipulovat s vidinou úspěchu a současně jak příležitost mít moc vede až k hlubokému opovrhování člověkem jako svébytnou osobností.

 • Běžte pro vstupenky na MĚSTSKÝ PLES!

  Valda Band se sólisty Lucií Kochánkovou, Lucií Prágerovou a Adamem Vojtěchem,ale i bohatý raut, tombola a předtančení na vás čeká v pátek 2. února na Městském plese pětilisté růže. Vstupenky jsou v prodeji v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí.

 • Třeboňský masopust

  V sobotu 3. února úderem 10. hodiny vypukne na Masarykově náměstí masopustní rej. Dvě koledy a spousta maškar dorazí z Benešova nad Černou, přidají se místní ochotníci a loutkáři. Restaurace Beseda nabídne vepřové hody a Pekařství Novosedly nad Nežárkou masopustní koblihy.

 • Americké smyčce zahrají v Třeboni

  Ve východoamerickém městě Columbus mají nejen hokejový tým NHL, jehož dres oblékali Jihočeši Václav Prospal, Jiří Novotný a Lukáš Sedlák, ale i vynikající hudební školu. Šestnáct studentů hry na housle, violu a violoncello ze Suzuki Music Columbus vystoupí 24. března v třeboňském divadle J. K. Tyla.

 • Prodej divadelního abonmá zahájen!!

  Prodej abonentek na jarní řadu divadelních inscenací pro stávající abonenty byl zahájen!! Zakoupit je můžete na TIC města Třeboně, Masarykovo nám. 1, 379 01 Třeboň.
  tel. 384 721 169
  Abonentní vstupenky není možno z technických důvodů vydávat na večerní pokladně před představením.
  Stávající i potenciální zájemce prosíme o vyplnění přihlášky.
  Děkujeme a přejeme krásné Vánoce

 • UPOZORNĚNÍ - výlep plakátů

  Turistické informační centrum Třeboň nepřijímá do výlepu plakáty politické povahy. Na našich výlepových plochách prezentujeme pouze kulturní a společenské akce. Děkujeme za pochopení.

... přejít na aktuality