Informační servis města Třeboně • Prohlídky divadla J. K. Tyla v Třeboni

  Komentované prohlídky divadla J. K. Tyla v Třeboni každé pondělí v 13:30. Vstupenky k zakoupení v Turistickém informačním centru na Masarykově nám. 1.

 • Již tento týden startuje Pohádková Třeboň!

  Pomalu nám končí období sklizně a začínají podzimní plískanice. Ještě jedna velká sklizeň nás však čeká - a to přímo pohádková! V období od 26. října do 19. listopadu se můžete těšit na celkem 11 pohádkových představení. Loutkové i činoherní pohádky jsou určeny především pro předškolní a mladší školní věk, z programu si však rozhodně vybere každý!

 • listopadání

  Listopadání s Mildou Dubulíkem

  Přijďte si pohrát s pestrými barvami podzimu! V pátek 27. října si v Domě přírody Třeboňska můžete vyrobit podzimní dekorace, zvířátka z přírodnin nebo zápisníček. Vytvoříme společně Mildovi nové kamarády skřítky z kaštanů a žaludů? Vstup zdarma.

 • 28. říjen - Pietní akt

  V sobotu 28. října uplyne přesně 99 let od vzniku samostatného Československého státu. Město Třeboň vás u příležitosti tohoto výročí zve na slavnostní shromáždění, které začíná u Památníku obětem zla v 10 hodin.

 • Obsluhoval jsem angl. krále

  Příběh Jana Dítěte, pikolíka, který si jde za svým životním snem ožije v inscenaci Divadla Antonína Dvořáka v Příbrami na prknech Divadla J. K. Tyla v Třeboni již 3. listopadu v 19.30 hodin.

 • Nechceme strašit Adventem a Vánocemi, ale ...

  ... ale i když se to dnes ještě moc nezdá, tak ve Zlaté stoce už uteče jen málo vody a bude to tu po roce zase. A na co se můžete v Třeboni v době adventní a vánoční těšit? Na Nezmary, BROLN, Evu Pilarovou, živý betlém, strašidla z Bavorska i na tradiční novoroční ohňostroj.

 • Skryté příběhy v Třeboni

  Už jste slyšeli o tom, že si v Třeboni můžete s dětmi zahrát pátrací hru SKRYTÉ PŘÍBĚHY? Zapojte se do hry, vydejte se do roku 1573.

... přejít na aktuality