Informační servis města Třeboně • EMOCE A POKUŠENÍ ZDEŇKA ŠORFA

  Emoce, pokušení a návrat hodnot je název výstavy malíře Zdeňka Šorfa, kterou ve foyer Divadla J. K. Tyla pořádá Město Třeboň a Asijské kulturní centrum Třeboň. Je otevřena od 24. června do 4. července v době konání akcí v divadle a přítomen bude sám autor. Vstup je zdarma.

 • Výstava 25 let Okolo Třeboně

  Festival Okolo Třeboně oslaví letos 25. narozeniny! Při této příležitosti vznikla výstava fotografií z uplynulých ročníků, kterou bylo možné letos na jaře zhlédnout v budově Českého rozhlasu v Českých Budějovicích. Na přelomu června a července se výstava přestěhuje do Třeboně a bude k vidění v Domě Štěpánka Netolického od 30. 6.– 9. 7. Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 29. 6. v 17:00.

 • Soutěž o informační centrum roku 2017

  Vážení a milí Třeboňáci, návštěvníci našeho informačního centra, byli jste spokojeni se službami třeboňského infocentra? Cítili jste se u nás příjemně? Pokud ano, podpořte nás v soutěži Informační centrum roku 2017.

 • Přijede Kinematograf bratří Čadíků

  Romantická komedie o hledání toho pravého, dokument o půlroční náročné výpravě dvou žlutých trabantů a invalidních vozíků do Asie a komedie o veterináři, který už nechce být ochočeným domácím králíčkem... to jsou tři filmy, na které se můžete letos těšit v kině pod otevřeným nebem na Masarykově náměstí.

 • Výstava Bratři v triku

  Unikátní výstava představí návštěvníkům v prostorách Domu Štěpánka Netolického od 15. července do 19. září něco málo z bohaté historie a produkce studia Bratři v triku, nejúspěšnějšího českého studia kresleného filmu. Snímky Bratří v triku provázejí od druhé poloviny 40. let 20. století generace českých diváků od dětství až po dospělost.

 • XX. Historické slavnosti Jakuba Krčína

  Středověké muzicírování kapely Lucrezia Borgia, příjezd slavného stavitele rybníků a první videomapping v Třeboni otevře v pátek 14. července jubilejní XX.Historické slavnosti Jakuba Krčína. Dvoudenní bohatý program připravil Odbor kultury a cestovního ruchu Města Třeboně na Masarykově náměstí, v zámeckém parku a na hrázi rybníka Svět.

 • Vyblejskni Třeboň v pohybu! a vyhraj

  Pokud se chystáte na dovolenou na Třeboňsko, nezapomeňte doma fotoaparát! Možná se vám podaří ulovit zajímavý snímek a můžete vyhrát víkendový pobyt, sud piva nebo poukazy na lázeňské procedury. Pozor na zadání soutěže - vyfoťte Třeboň, ale v pohybu! Jak na to? Poradí Vám při workshopu 9. srpna fotograf a šéf Syndikátu jihočeských novinářů Petr Vitoň.

... přejít na aktuality